re:

12. leden 2010 | 15.51 | rubrika: Jak si kdo žije

zuzka: No tak tenhle ponižovací kanál jsem na mysli zrovna neměla:-):-):-)....doufám, že i ty lepší fota se dočkají zvěřejnění:-)

tak teda jóóó

12. leden 2010 | 15.16 | rubrika: Jak si kdo žije

Slečna snoubenka chtěla nějaký nový fotky... no tak upravený mám jenom starý, ale stojej za to :-D ty první dvě jsou z after party po rybích hodech (dolní patro Sparty - já, Zuza, Lahváč, sebevrah a další svoloč), a ta poslední je z nějaké akce v prosinci v Zanzu...

after ryby

after ryby II.

after ryby III.

oživuji

12. leden 2010 | 14.52 | rubrika: Jak si kdo žije

zuzka: Hoja hoj, no když tak koukám na tu bídu tady a na Peťuly rekap loňského roku, který jasně ukazuje, že v jeho posledních měsících návštěvnost značně klesla, rozhodla jsem se to tu trochu oživit:-)....no snad budete ty moje bláboly aspoň někdo číst:-). Tedy, ale musím říct, že po přečtění celého elaborátu, jsem si uvědomila kolik akcí jsme spolu už prožili. Na většinu z nich jsem popravdě úplně zapomněla, tak ti Peťul děkuji za připomenutí. Některé vzpomínky stojí opravdu za to a dost mě pobavily:-). Jen doufám, že i v roce novém, bude těch společných akcí hodně a že se i návštěvnost a příspěvky na blogu rozrostou...... No, rok 2009 nám toho spoustu dal, ale je to za námi a myslím, že i v tom dalším roce nás toho hodně čeká. Pro mě osobně už jen měsíc leden, je na zážitky dosti bohatý.....čímž narážím hlavně na mé zasnoubení s Jiříkem ze kterého jsem i já byla dost zaskočená, protože jsem žádost o ruku opravdu nečekala:-).....bylo to ale příjemné překvapení a teď už můžu říct jen to, že jsem šťastná s spokojená. Říká se že svatba má být od zásnub do roka a do dne, ale v zimě se vdávat rozhodně nechci, takže jsme stanovili měsíc svatby na červenpříštího roku.....je to zatím jen předběžné, ale každopádně jste všichni srdečně zváni. Jelikož i datum zásnub vyšlo takhle pěkně, tak je budu slavit společně s narozeninami 16.1, a doufám, že všichni kdo jste zvaní dorazíte...... Klasicky jako každý rok, je o jídlo, pití i svoz postaráno. Jinak se nám také úderem ledna rozjela plesová sezona, tak se moc těším až to ve večerních róbách zase rozbalíme:o).....už dlouho se také nekonal bowling, tak si myslím, že by bylo na čase ho opět zařadit do našich víkendových plánů a někdy během února by se mohl uskutečnit. Tak přemýšlejte, kdo byste jeli a dáme to nějak do kupy. Jinak Peťul, určitě by to chtělo přidat zase nějaké fotečky, tak doufám, že se zadaří a brzy je sem lupneš.......soudě dle juknutí do tvého foťáku, je jich dost:-)....no i když těch použitelných zase tak moc ne, to je taky fakt:-).Tak se mějte hezky přátelé a koukejte sem něco napsat.......pápá

žádné komentáře | přidat komentář

rekap 09

4. leden 2010 | 17.24 | rubrika: Jak si kdo žije

Rok se sešel s rokem a já se vrhla do rekapu toho, co se za těch 365 dní událo. Závěr je podobný jako loni.. měli bysme se zamyslet :-)))

Leden: Zuzka je zase o rok starší, Gába zahájila svou kariéru referentky odboru správy majetku města (či tak nějak) úspěšným pohovorem... více se toho na blogu neudálo, neb na popularitě začala nabírat sociální síť Facebook a většina pozornosti se přesunula tam... snad jen zmínit, že nechybělo pár akcí ve Spartě – čili opičky, ostuda a nadávání na Mehyho :-)

Únor – To byl smutný měsíc pro mého Favouše, který neprošel technickou a šupajdil rovnou k Opičákovi do šrotu, nesmutnila sem dlouho a do prázdného vozového parku angažovala fáro nad fáro – Twingo. Zatančili jsme si na mimoňském plese. Nové auto si pořídili Kaňouři – a to bílou Fabii. Lahváče si nechali na pár dní v nemocnici, ale usoudili, že simuluje, tak mazal zase do Sparty. Na pár dní dorazila Katka z UK a jak to tak čtu, tak ve TŘECH příspěvkách jsme pochválili Mehyho :-)

Březen -  Gába konečně nastoupila do kanclu k ekologovi. Vyrazili jsme na první společný bowling večer do Jestřebí. Z Jiříka Jonáše se stal Sportovec Doks 2008 (hádám, že se to volí zpětně :-). S Mechinou jsme zavítaly na Chinaski do českolipského divadla. Hromadně pak proběhla první návštěva Diskopříběhu v Luxoru.

Duben – V krátké době jsme se vrátili na bowlingové dráhy – Gába s Pájou slavily narozeniny. Polehoučku se začínalo s grilovačkama. Znovu se vyrazilo do Luxoru... a zřejmě platilo "duben ještě tam budem" páč tím to končí.

Květen – Narozeniny slavila Vilma. Opět jsme tu měli na pár dní Katku. S holčinama jsme vyrazily za nákupy do hlavního města. Odstartovaly jsme tradici tématických alkoholových večerů, ale po šampusu a činžánu to nějak skončilo J. V hojném počtu jsme se vydrápali na Bezděz (někteří do vesnice, jiný až na věž). A na závěr Luxor číslo III.

Červen – Naplánovali jsme celé léto a celkem to dodrželi...začaly akce na kmepu, první odvážlivci navštívili BK. Víc z těch pěti příspěvků do kupy nedám...

Červenec – Čas dovolených.. ta moje nejprve vypadala, že proprší, ale druhý týden, kdy se ke mně přidaly Zuzka a Kačka, už neměl chybu – válení u jezera, jachta a móóóóře alkoholu. Byli jsme si opět zakoulouvat v Jestřebí. Oslavila jsem narozeniny. Pája, Láďa a Kuba byli na dovče.. Chorvatsko že?

Srpen – Tento měsíc nabízí blog JEDINÝ příspěvek ode mě... máte štěstí, že si pamatuji, že jsme vyrazili na České hrady (hlavně cesty tam i zpět měly úroveň), se Zuzou jsme strávily super týden v Bulharech s Bulharama, po návratu slavili Vojta s Adámkem první narozeniny, a jistě byla řada dalších návštěv Sparty, kempu a dalších pochybných podniků.

Září – Pája Poustková nám odletěla do USA. Do Doks dorazily Krajské dožínky (v poledne se opít zelenou nemá úroveň). Vyrazili jsme na noční plavání do CL. Tradiční Mělnické vinobraní tentokráte vyměnili za to Litoměřické. Velkolepou oslavu narozenin přichystaly Pája a Verča.

Říjen – Z některých z nás se staly fanynky dokského fotbalu.. teda spíš fotbalistů J Famózní byl závěr měsíce v podobě CHUJ party v YCD... Kačka vítěz, Kolinsova koupačka v Mácháčí (2x), after ve Spartě. :-)
Listopad  - to je peklo dělat rekap z té bídy... byli jsme na rybích hodech, byť letos v malém počtu, za zmínku jisté stojí i soutěž o nejlepšího striptéra ve Spartě. 

Prosinec – moc akcí bylo. Vybírám z nich helium party, oslavu Jirky Fiřta, kterou málem nepřežil Kolins :-). Svojí kapitolu by si jistě zasloužila i Vánoční večeře, neb ta letošní trhla rekord co do počtu účastníků a následky se řeší ještě dneska... Epesní byla i výprava na první svátek vánoční, hlavně pro mě... Silvestr v klídku.

Do toho letošního roku přeji všem jen to nejlepší a blogu pak nějakou renesanci, protože jinak se těch druhých narozenin nedožije. Páááá P.

rybičky :-)

15. prosinec 2009 | 22.39 | rubrika: Jak si kdo žije

Tak se těšte na novou tradici ... každý den tři nové fotky... zatím teda pohledy do akcí minulých.. začínáme na rybích hodech.. všichni účastníci se představují :-D

rybi hody 1

rybi hody 2

rybi hody 3

žádné komentáře | přidat komentář