děcka...

30. květen 2009 | 01.18 | rubrika: Jak si kdo žije

Hey boys and girls ... tak musím přiznat, že i já sama na blog poněkud zapomínám.. ale ta práce se na mě nějak moc valí a fakt nestíhám :-) Krom toho to tady stejně moc úroveň nemá, některý kdysi tradiční přispívající se tady už rok neozvali.. kdybych to měl vyjmenovat, tak sem píše Zuzka, Gába, Láďa, Pavla, Pólin a já.. jinak nevím co maj všichni na práci...ale co se budu rozčilovat že :-) možná už vážně někteří nemají co říct... konec konců já sem se taky dlouho neozvala... páteční výlet na Bezděz hodnotím více než zdařile, to mělo úroveň, i když sem toho pravého "vrcholu" nedosáhla a s Gábou a Pavlem zůstala v základním táboře, tak to byla príma akce :-) :-) hlavně cesta dolů sme se pobavili :-) Jiry prostě dokázal zabavit všechny .-) V sobotu sme s holkama vyrazily na tuning za Pájou a večer do Sparty, kde sme zahájily intenzivní odboj proti vedoucímu a Mehesovi, snad to teda bude mít nějaký účinek, ač si myslím, Páji, že zcela nejdůležitější je, aby si na Chadrabu byla hodná především TY :-)  Ovšem jestli se ten zevl objeví v Luxoru, tak si s sním asi promluvím :-) mmch boxík sem zamluvila, zatím to nikdo nepotvrdil, ale snad nebudeme muset stát J přesný svoz ještě ségra nevyhlásila, tak uvidíme ráno ?:-) já už sem zcela vyřízená, do galerky sem naházela část fotek, vzhledem k mému pomalému připojení to vypadá, že zbytek fotek bude až dnes ráno...stejně máte chrápat parchanti :-) Na Eurosportu vyměnili tenis za nějaký auta, takže jdu spát.,... Páááá ráno P.

jestli...

29. květen 2009 | 10.28 | rubrika: Jak si kdo žije

lin: Ahoj holky, jestli se vám podaří někoho ukecat na Oldies ve Spartě, prosím o vyhlášení datumu kdy se tak stane, protože toho bych se zúčastnila taky. Jinak to ve Spartě stojí docela za hovínečko...

žádné komentáře | přidat komentář

jen se hrnou

28. květen 2009 | 12.24 | rubrika: Jak si kdo žije

zuzka: Ahojky parto, no koukám, že stačí aby jeden člověk něco napsal a už se příspěvky hrnou:-). Samozřejmě i já ti Pájo budu držet palce ve tvém ne zrovna nejoblíbenějším období......věřím, ale že to zvládneš levou zadní, jsi přeci šikula:-). Co se týká Luxoru, tak se už také moc těším. Doufám, že tentokrát nebudeme všichni tak unavení jako minule a zábava pojede v plném proudu......Bohužel s námi nemohou vyrazit Pólin a Vilča, ale věřím, že to nebude poslední oldies, takže příště to holky zase rozjedeme společně:-D. Cha..... to jsi mě Páji fakt rozesmála.......Chadraba a na oldies? Ten už tedy musí být pěkně zoufalý, když se i k tomu odhodlal:-D.......tedy ale spíš mě zaráží, že mu není tohle dotírání trapný.....oluzák jeden:-). Ale tak samozřejmě pokud to pomůže v tak skvělém plánu, donutit Mehese začít hrát alespoň někdy normálně, tak do toho jdu rozhodně stebou a budu milá, hodná, nejlepší kámoška.....no však víš:-)? Jinak co se týká dopravy do Luxoru, tak autíčko bere dle mých posledních informací Veruša a jelikož je nás přesně pět, není třeba zařizovat další vůz. Nevím tedy co Jura, jestli tentokrát jede, aby tam nebyl chudák Láďa sám:-).......ale předpokládám, že když ano, auto nejspíš vezme........Na čase a všem ostatním se ještě do soboty dohodneme, takže není ani třeba se o tom teď rozepisovat. Mějte se hezky Pa

to se změní

28. květen 2009 | 11.37 | rubrika: Jak si kdo žije

gab: Ahojky, koukám, že Pája má pravdu a tady je ticho po pěšině, ale tak snad se to brzy změní... Pájo tak při zkouškách ti budu držet všechny palečky, co mám ať to zvládneš, ale protože jsi šikulka, tak to nejspíš nebude ani potřeba. K té Praze...původně jsem myslela, že bychom mohli někam zajít, ale nakonec mě to vedro tak odrovnalo, že jsem byla ráda, že jedu dom... V autobuse hned jak jsem tamvlezla jsem vytuhla a probudila se na Mělníku a pořád tak nějak pochrupkávala, takže bych ti byla jako společnice u kávy úplně zbytečně :o). Ještě jednou děkuji jak za ten první hrneček, který mi sebrala má miovaná sestřenka Verunka, tak i za ten v pořadí již druhý... O víkendu si ho převezmu a předám penízky. Tak se zatím mějte krásně, pa pa

žádné komentáře | přidat komentář

klid před bouří

28. květen 2009 | 10.23 | rubrika: Jak si kdo žije

paja p.: Ahojky všem!
Teda tady je nějaký klid před bouří. Pomalu se nám blíží víkend, už se moc moc těšim s váma na Oldies. Konečně můžu vyrazit taky. A co jinak, jak se všichni máte? Já celý týden chodim jen do školy a do práce. Příští týden mám dovolenou, čekáme mě pouze jen a jen učení, nadešel čas zkouškového:-( .
Jinak začínám pracovat na tom aby se oldies rozjela aspoň jednou za měsíc ve Spartě, tak uvidíme jak to projde. Musíte mě plně podpořit a být na Chadrabu hodný. Můžete s tim začit hnedka v sobotu, nevím čim to :-), ale má v plánu navštivit Luxor.
A co Gábi Praha? Škoda, že jsi tu byla jen na skok, myslela jsem, že někam zajdem. Hrneček číslo dvě je zakoupen a připraven k převzetí :-).
Kdyby jste ještě někdo něco chtěl, tak se hlaste, přeci jen už tu budu jen měsíc a ten uteče.
No nic, budu se muset vrátit k učení, bohužel se mu nevyhnu, tak se všichni moc moc mějte a o víkendu pa pa pa

žádné komentáře | přidat komentář

po hlavě

22. květen 2009 | 13.45 | rubrika: Jak si kdo žije

gab: No Láďo...máš nějaký problém? Sportem ku trvalé invaliditě, takže jsme do toho šli po hlavě... V pátek výstup na Bezděz, v sobotu jsou v plánu in-line(teda já a Petra) a Zuzka jde s Fiřtama běhat... No a v neděli, když se budeme moci po protančené noci hýbat opět vyvětráme ty naše kola, takže se neposmívej...:)!

něco k smíchu?

21. květen 2009 | 12.29 | rubrika: Jak si kdo žije

zuzka: Co se směješ:-D? Náhodou jsme si pěkně zajezdily, potom to spláchly malým pívečkem u Luboše a jely domů. V pátek v tom aktivním pohybu pokračujeme výstupem na Bezděz, tak se přidáš ne??? Alespoň se můžeš předvést ty sportovče:-D.

žádné komentáře | přidat komentář

překvapen

21. květen 2009 | 11.07 | rubrika: Jak si kdo žije

laš: čao tak jaký byl váš sportovní den?vy mě nestačíte překvapovat:-)

tedy ženy...

20. květen 2009 | 18.03 | rubrika: Jak si kdo žije

Že bude bolet hlava ségru, to sem celkem očekávala, ale že pár sklenek šampíčka položí i vyhlášené notory ze Zbyn, to mě pravda krapet překvapilo :-) no, mě nebylo teda nic, v pohodě sem vstávala, bez bolestí hlavy.. asi maj ty bublinky na mě blahodárné účinky :-) Každopádně to mělo úroveň, s tím nezbývá než souhlasit. V sedm se vyráží na kolo nebo brusle, ve Zbynek nějak není dostatek obojího, tak se to musí zkombinovat :-) já už sem se docela těšila na brusle, ale spíš to vypadá na bicykl, ale tak nevadí. Sportem ku zdraví. Cha. Uvidím jak v pátek budu stíhat Bezděz, ráda bych šla pěšky (teda jen do vesnice s cílovým bodem u stánku, na hrad se nehrabu :-)) ale jak to znám, tak to stejně na tu sedmou nedopálím, takže to spíš vidím na autovýlet jako loni. no, uvidíme... Pááá P.

páááni

20. květen 2009 | 10.01 | rubrika: Jak si kdo žije

zuzka:Ahoja bando......páánnniiii ta včerejší Bohemia sekt party mě nějak zmohla:-). Akce to ale byla vážně super.......musíme to děvčátka někdy zopakovat:-). Na to, že padly tři flašy mě kupodivu nebolí ani hlava, což je u mě opravdu zvláštní úkaz:-). Jen ta únava se chvílemi dostaví, ale během dne se snad zase nastartuju:-). Šéfa tu naštěstí dnes nemám, tak když jeden den nepojedu naplno, také se to nezblázní žeee:-)??? Vstávat z postele se mi tedy ale ráno opravdu nechtělo. Ačkoli jsem měla v plánu jet do práce busem, musela jsem to přehodnotit a trochu si přispala a nakonec vyrazila vozem. No nevím ale jestli jsem si zrovna pomohla. Proč já vždycky chytnu řidiče typu starej Kubec, kteří jedou celou cestu do Lípy desítkou...... Proboha, to jim to vážně není trapný, takhle zdržovat provoz:-)? No ale dojela jsem aniž by mě cestou přepadl spánek, což se vzhledem k mé téměř probdělé minulé noci, kdy jsem nemohla pořádně zabrat cení:-). Co se týká Peťuliných plánů trochu si zasportovat, já jsme každopádně pro. Jen bych vyjela spíš na tom kole, protože za A brusle nemám a za B se přiznám, že bych na nich asi nevydržela dlouho. Ale jestli Gabule chce spíš brusle, tak to můžeme nakombinovat....no problem:-). Mě má dnes po práci přijít domů náš IT kvůli tomu internetu , ale předpokládám, že bysme stejně vyjely až později navečer, tak to už bude dávno pryč. Jestli tedy plán JDEME SPORTOVAT platí, tak mi dejte během dne vědět a domluvíme se ju? Zítra má být, jak jsem slyšela v rádiu tropické počasí, takže navrhuji, vyrazit k jezeru. Jinak jsem chtěla ještě sdělit info ohledně pátečního výstupu na Bezděz. Koukala jsem na net a ta celá skupina dokských občanů vychází v 19:00 z náměstí, takže bych vyrazila spíše až po nich:-). Domluvily jsme to včera s Gábi na sraz v 19:15 na námku, tak kdo se chce přidat, buďte tam (info hlavně pro Páju a Kubíčka:-)). Veruša jakožto matka a Peťula co by pilná pracující, která končí pracovní dobu večer, dorazí autem nahoru tak mezi osmou půl devátou. Kromě Bezdězu se dle mých informací tenhle víkend žádná extra akce nekoná. Tedy na kempu je tuning škodovek, ale to mě zase až tak nezajímá, tak jsme s holkama říkaly, že se zajdeme jen odpoledne podívat na chvíli za Pájou na stánek, Peťula udělá pár snímků do novin (pár záběrů na nás, na krávy......:-)) a pak se uvidí:-). Tak se mějte všichni hezky, užívejte sluníčka a pa pa zase někdy.

žádné komentáře | přidat komentář

o tom žádná

20. květen 2009 | 07.43 | rubrika: Jak si kdo žije

gab: Ahojte všichni, včerejší šampus párty... akcička to byla luxusní o tom žádná (od smíchu mě bolí bříško ještě teď...), ale padli tři lahve bohemky a mě z toho dnes trošičku bolí hlavička... Ale jinak je to dobré, což se divím, páč plácat křupky, jahody a šampus(resp. sekt)je vražedná kombinace. Petra dnes říkala, že by chtěla vyrazit na kolo, mám jiný návrh... Co takhle brusle???? V celku bych vyrazila na in-line, na kolo se mi nechce, páč žádný nemám:o)... No nic Hámovic si to nechá projít hlavou a ozve se ???? Tak zatím čauky a mějte se krásně... pa pa

žádné komentáře | přidat komentář

Tomík pro zevláky

16. květen 2009 | 00.35 | rubrika: Jak si kdo žije

Já mám dobrou náladu, tak snad se bude Homo Zybňákům líbit:-)

už nemohu

16. květen 2009 | 00.21 | rubrika: Jak si kdo žije

Tak jsem na pokraji vysílením (s děsivě pomalým připojením z domova) naházela do galerky všechny zbývající snímky (z nevydařeného hokeje, Vilčiných narozenin a sobotní Sparty). Zítra se budu snažit zachytit ty nelepší momenty z výletu do Práglu, kterého se účastním já, ségra a zevláci ze Zbyn (sem ráda, jak se tenhle výraz ujal – neboť fakt sedí :-)),  jinak na víkend jiný plány nejsou.. což je hrubá chyba, ale třeba ještě někdo něco vymyslí. Ve středu sme vyrazily na vínko do Sparty, jinak se v týdnu nic závratného neudálo... ou ou tak beru zpět, dvakrát sem se vydala na kole kolem jezera.,. to je událost hodná zaznamenání J docela makačka, ale pomalu se lepším. V neděli plánujeme vyrazit se ségrou, ale ta lemra nemá svoje kolo (hlavně, že se posmívá mému růžovému :-)), našla nějaký velocipéd v baru, ale ten patří Lukášovi a prej to má nějaký divný šlapky, tak nevím jak to dopadne. Šlapky a Lukáš.. no to zní jako výživné téma :-) no tak dost.. jdu spát. Dneska sem si otevřela lavinku a už sem skoro u dna, tak začínám brousit tam, kam by se nemělo. Původně sem si chtěla dát jen sklenku dvě a zbytek nechat na zítra, když to vypadá, že se nikam nedostanu, ale nějako se to zvrtlo.. Koneckonců celej večer sem čuměla na tenis a můj favorit Rafa Nadal vyhrál, tak sem měla důvod slavit... no hlavně, že se mám na co vymluvit, že? Ale jdu vážně spát, ségra naplánovala odjezd na 8:40 a v autě se Zuzou a Gábou se asi nevyspím.... Dobrú dobrú... P.

žádné komentáře | přidat komentář

ale jen...

15. květen 2009 | 12.35 | rubrika: Jak si kdo žije

zuzka: Ale jen když budeš Láďo hodný:-D

žádné komentáře | přidat komentář

:-)

15. květen 2009 | 11.22 | rubrika: Jak si kdo žije

laš: Nezapomeňte mi v Praze něco kůpit:-)

žádné komentáře | přidat komentář

fotečky a jiné

13. květen 2009 | 13.15 | rubrika: Jak si kdo žije

No čééés. Tak sem konečně do galerky umístila fotos z předešlých akcí, ty nové se budu snažit dodat co nejdřív, ale nic neslibuji :-) jinak v galerce může být jen 30 souborů, takže budu pomalu zase mazat některé starší snímky (tentokrát to odnesla zajíčková párty). I já se pár řádky vrátím k sobotní akci. Začnu teda páteční oslavou narozenin Vilmy, kam sem teda dorazila až kolem osmé, ale pilo se, jedlo, kecalo... Jarda ostříhal Jirku, Zuzka prohlásila, že si nechá vytetovat na hlavu vlasy a tak dále. Zdravé jádro pak pokračovalo do Sparty, kde se zjevil Jiryv poněkud smutné náladě, ale vzhledem k tomu, že si druhý den nic nepamatoval, tak ani já se o tom nebudu rozepisovat. Víkend pokračoval sobotním odpoledním dýchánkem na pláži, kde se nás sešla pěkná hromada a užili sme trochu slunka. Dorazila i Katka, Láďa a po sto letech i Jindra.. no prostě pěkná skvadra. V podobné sestavě sme se sešli i večer v Zanzu. Byli sme opravdu trochu nahlas, ale kdy my nejsme :-) pak proběhla zmíněná největší akce v dějinách stěhování ze Zanzu do Sparty. Vzniklo epesní video ze Zuzčinýho cestování kufrem (pustím na vyžádání :-)) Ve Spartě bída... ale jak píše Gábi na to si už začínám zvykat a myslím, že nemá cenu prohlašovat něco o tom, že až tam budeme chtít příště jít, tak ať nám někdo rozbije hubu (nebo tak nějak to Láďa psal).- Zkrátka Spata už asi jiná nebude a kdo to tam nesnáší, nechť tam stále neleze. Když si odmyslím hudbu a zevláky u baru, tak se našly i světlé chvilky, třeba Zlatkův pěvecký projev :-) nebo stačilo pozorovat Zuzku a hned bylo o zábavu postaráno :-) ha ha... no a neděle proběhla opět pracovní.

Včera sem konečně vyrazila na kolo a docela mě to zmohlo :-) chce to potrénovat, tak možná dneska nebo zítra vyrazím znovu. I když na dnešek se něco chystá, ségra psala, že se přidá, tak se domluvíme a večer domluvíme taky ty sobotní nákupy. Já jdu makat, ať sem doma co nejdřív... Pááá P.

hodnocení

13. květen 2009 | 12.33 | rubrika: Jak si kdo žije

pólin: take ja musim zhodnotim minuly tyden. Az do ctvrtka se vcelku myslim nic nestalo...no kdyz si na to nepamatuju tak to nebylo nic velkyho. Zato ctvrtecni zapijeni malyho humlika (mimco od kolegy z prace) se celkem vyvedla, ani jsem to takhle moc rozjizdet nechtela. Ze vsech stran litali panaky jamesonu, morgenu s kolou....kdyz uz jsem si rikala budu pit jen vodu, tak sem najednou pred sebou mela tri panaky cehosi. tancili jsme, padali atd...noo proste mazec. Cesta domu byla taky vcelku vtipna, nejen ze me dostavalo to ze uz "rvou" ptaci a rozedniva se, ale taky jsem dostala takovej silenej zachvat smichu, ze jsem nebyla schopna ani jit. ti pani policiste, co tam sedeli na lavicce pred intersparem, z nas museli mit celkem dost.:D Bohuzel me tato akce odrovnala a ja na vilciny oslave narozenin pila jen vodu a kolu. V sobotu jsem si trosku dopoledne zasportovala, pak jsem vyrazila za holkama k jezeru na ledovou trist. Seslo se nas tam vcelku dost. I lada a dokonce i jindra nas poctil svou navstevou:) Vecer v zanzu byl fajn, nesledovala sparta, ktera me opet prekvapila. Nikdy necema nic zazracnyho, ale vzdy me tam neco nebo spis nekdo dostane. Taak to je asi vse z rekapitulace. Tak az se v sobotu budete blizit do praglu dejte vedet rada se k vam pripojim, i kdyz moc utracet tenhle mesic nemuzu, musim setrit na dovolenou. mejte se papa polin

žádné komentáře | přidat komentář

hóóódně vydařený

13. květen 2009 | 09.55 | rubrika: Jak si kdo žije

zuzka: Hoja všem, včera jsem si zrovna říkala, že je tu nějak pusto a prázdno:-). Ale Laš s Gábi to zachránili:-). Já tedy musím říct, že sobotní akce byla zase jedna z těch hóóódně vydařených. V Zanzíku tedy trochu ostuda, když si uvědomím, že bylo zase slyšet (no a i vidět) jen náš stůl:-), ale co.......sranda musí být:-). Cha, ta jízda autem ze Zanzu do Sparty byla také dobrá, jen jsem nepochopila proč jsem musela být do kufru vyslaná zrovna já......:-(....no ale alespoň už teď vím, že v příštím životě nechci být zvíře v zoo.......žít zavřená v kleci bych vážně nemohla....hrůza:-). Ale nejkouzelnější byla stejně Veruša, jak chytla v jednu chvíli takový záchvat smíchu, že kdyby nás ta policie vážně zastavila, mysleli by si, že měla nejmíň trojku na žíle:-). To by se jí holce špatně vysvětlovalo:-). Jinak mě to tedy tentokrát nevadilo ani ve Spartě.....no musím říct, že Mehesův repertoár mi opět do noty moc nepadl, ale bylo mi to nějak jedno a tančila jsem téměř na všechno. Nejspíš jsme si už asi zvykla, že se od něj žádného zázraku nedočkáme......ale počkejte až tu budou Lufťáci....ti mu provětrají kožich:-). Ale jak říkám, já byla v tu sobotu v tak dobré náladě a tak moc si to s vámi bando užívala, že by mi bylo jedno kdyby zahrál třeba i Vánoční koledu:-). Jinak s nákupy v Praze tenhle víkend počítám a moc se těším. Je potřeba přikoupit nějaké nové topíky, když je léto za dveřmi:-). Veruša včera psala, že by si dnes večer šla někam na chvíli posedět a u té příležitosti doladit tu Prahu. Tak se během dne ještě domluvíme. Mějte se fajnově a přeji hezký slunečný den. Čusík

nemá konkurenci...

13. květen 2009 | 08.08 | rubrika: Jak si kdo žije

gab: Ahojte... I já musím říct, že se to vydařilo... Zanzik byl v pohodě, ale Zuzčina jízda v kufru nemá konkurence... To Vám byla taková sranda, že mě z toho bolí břicho smíchy ještě teď, když si na to vzpomenu:D... Ačkoliv chytit nás policajti tak nás pošlou rovnou do blázince a neee na záchytku. No a sparta je prostě sparta... nějak už jsem si zvykla na to, že tam jdu s tím, že mě to nepotěší a opět se tak stalo, ale bylo už i hůř. O víkendu je naplánovaná Praha a nákupy, tak doufám, že doladíme detaily a pak vyrazíme. Už potřebuju trochu oprášit šatník...:) tak se zatím mějte a užívejte hezkého počasí páááá

žádné komentáře | přidat komentář

prima

12. květen 2009 | 20.08 | rubrika: Jak si kdo žije

laš: Naždárek....myslim, že fajn sobota to byla,rád sem vás viděl,prima odreagování,ale jen do té doby než sem vlezl do Sparty:-(Pokud budu chtít ještě někdy jít do Sparty tak mi raději někdo rozbijte hubu,díky:-)Prima týden všem....

žádné komentáře | přidat komentář

nestíhám

8. květen 2009 | 18.51 | rubrika: Jak si kdo žije

Hééj, nějak vůbec nic nestíhám, moje práce je čím dál šílenější, už netoužím ani po dovolený, ale jen po jednom jediným dni volna, kdy nebudu muset na práci vůbec myslet.. ale to je zřejmě v nedohlednu. prostě haluz :-) Ani fotek se dnes nedočkáte, páč sem teprve teď dodělala vše nezbytné a vyrážím na oslavu Vilčiných narozenín, snad tam bude něco k jídlu, od snídaně sem nic nejedla, ale tak k jaru dieta patří ne? :-) Včera sme s holkama skákly na jedno a na hokej, ač Zuzka fandila, co jí síly stačily, tak to hošům nepomohlo a jedou domů.. mě to teda už nějakej rok nebere, žádnýho koně v týmu překvapivě nemám :-) tak to fandění o ničem není... NA zítřek něco kula Zuza, tak uvidíme, na čem se dohodnem, každopádně jestli bude hezky,skákla bych na pláž a konečně provětrat můj po sto letech opravený bicykl :-) pááá P.

jde nám o krk :-)

7. květen 2009 | 13.23 | rubrika: Jak si kdo žije

zuzka: Ahojky parto, tak zase jeden pracovní týden za námi a hurá do prodlouženého víkendu. Teeddaaa, nějak mi to tentokrát uteklo......ale to bude nejspíš tím, že práce bylo až nad hlavu. Koukala jsem včera na počasí a přijde mi, že na každém programu hlásí něco jiného. Jednou že bude teplo ale zataženo, jinde zase jasno a aby toho výběru nebylo náhodou málo, přišli i s třetí variantou, že mají padat kroupy......no nevím, já myslela, že april byl v dubnu:-). Ale nevadí, ať bude jak bude, stejně s tím nic nenaděláme. Já spíš doufám, že se počasí vydaří hlavně na tu zítřejší Vilčinu oslavu. Znáte to, jak to s tímhle mecheche a sluníčkem každý rok bývá:-). Tak snad letos už konečně nastane ten očekávaný zlom:-). Dnes mi Vilča volala, že je to už od čtyř, tak vás jen pro jistotu informuji. No těšila jsem se, s čím se letos vytasí Kolin, ale jak už nám minule řekl.....tentokrát se asi budeme muset všichni obejít bez LUXUSNÍHO daru:-).....tedy spíš Vilča než my:-). Jinak dnes doufám holčiny platí to naše večerní posezení. Uvědomila jsem si, že je v tv hokej, tak by to chtělo jít nejlépe někam, kde je plátno....vidět bych to totiž určitě chtěla, když už nám jde o krk:-). Tak se ještě během dne domluvíme, ale viděla bych to, se sejít nejlépe kolem osmé. Myslela jsme že by šla i Veruša, ale Jára má prý odpolední, tak přijíždí až v jedenáct.......což moc úroveň nemá:-). Jinak co se týká víkendu, tak jsme zatím ani žádné plány neukuly co???, To je bordel:-). Ale však ono se něco vymyslí.......má taky přiletět Katka, tak předpokládám, že ta doma chtít sedět nebude:-). No tak já jdu ještě tak na ty dvě hodinky něco dělat, ať mi nezakrní mozek:-). Mějte se všichni moc hezky, s některými pa večer a o víkendu

žádné komentáře | přidat komentář

výletník a sportovec

5. květen 2009 | 11.04 | rubrika: Jak si kdo žije

pólin: Zdravim Vas vsechny, chtela jsem napsat uz vcera, ale pak jsem se k tomu uz nejak nedostala a doma se mi na net taky uz nechtelo:) holt lenost me premohla, ale nedivte se kdyz jsem prisla domu v9 po silene hodine a pul anglictiny. Jak jste si uzili vsici naaadhernej prodlouzejnej vikend. Ja ho mela trosku vic sportovne vejletnickej. Na carodejnice jsem si ani toho brtika neopekla, i kdyz jsem na nej mela takovou chut, ale jelikoz prselo tak sme sli radsi na veceri a pak do kina. V patek jsme vyrazili na horu rip, kde jsem nikdy nebyla, celkem krpalek uz skoro na zacatku jsem funela jak kdybych kourila minimalne 20 dene:) v sobotu dorazil lada tak jsem ho trosku provedla prahou-stromovka, petrin, vysehrad, starbucks:)-tam me teda vytah lada, za volne listky jsme kazdej dostali piti zdarma:) Vecer kdyz jsem vyprovodila ladu na bus jsem skocila na brusle a musim priznat ze nozky me pekne bolej, ale mam zas dobrej pocit ze jsem udelala neco pro sve zdravi a ani kulturne jsem nezahalela. Ve ctvrtek vecer razim do doks, slysela jsem ze ma v patek prijet katka, tak snad se bude neco dit. chtela bych taky navstivit rodinku novakovic a kouknout se zas po douhy dobe na kluky jak povyrostli. Tak se mejte prezijte ty zbyvajici dny do dalsiho volna (uz aby to bylo):) a doufam ze se uvidime. papa p.

ubylo...

4. květen 2009 | 20.32 | rubrika: Jak si kdo žije

laš: zdar lidi...návštěvnost je sice pěkná věc,ale myslim,že příspěvků ubylo.Poslední runda fotek je opravdu pestrou záležitostí ,,od práce až po zábavu,,:-)

žádné komentáře | přidat komentář

fotky sou tu!

3. květen 2009 | 18.55 | rubrika: Jak si kdo žije

Zdar nazdar, fotečky sou konečně v galerii. Po tomto víkendu zajistě přibudou další a že bylo co fotit :-) Čarodky, páteční grilovačka, nechyběli sme na maškarádě u jezera a taky večer ve Spartě, kde navíc proběhla popcorn párty, o které nikdo nevěděl, ale zvláště Zůza si ji užila :-) zato Mehes podle mě předvedl snad nejhorší program za celou jeho kariéru.. to se prostě nedalo. no rozepíšu se zítra. Dneska už mizím domů. Ještě krátká statistika za duben: návštěvnost byla přes 520, což je druhý nejlepší výsledek v tomto roce.. pěkný :-)  Pá P.