A sme zpět

19. srpen 2009 | 18.48 | rubrika: Jak si kdo žije

Nazdááár... tak sme přežily dovolenou u móře a zpět do pracovního procesu. :-) O zážitky z dovolené sem se částečně podělila na nedělní oslavě kluků, která se myslím taky vyvedla na jedničku. Ségra byla během mytí nádobí trochu jiného názoru, ale tak není se jí co divit, vzhledem k tomu, že tam dorazilo snad 25 lidí... Takže je krátce, dovča byla super, vyslunila sem se na rok dopředu, snad i odpočinula :-) občas sem si s naším chytrým delegátem Standou připadala jak v Účastnících zájezdu, ale sranda musí bejt (hnědý podšálky od nás nikdo vracet nechtěl :-)) fotečky dodám co nejrychleji to půjde (a hlavně až projdou mojí cenzurou :-)) ještě dlužím snímky z týdne u Mácháče, hradů atd... taky budou, jen vydržať :-D. V pátek vyrážíme s Pólin někam posedět, kdo se chce přizevlit, na sobotu si někteřé naplánovali šichtu u Máry během Mácháče, já se budu snažit od týhle akce držet co nejdál, nemám ani službu, tak to snad půjde :-) jinak příští víkend je v Luxoru opět Discopříběh, v sobotu 29., ségra je pro, já též, tak hlaste názory.... pááá

píšu a píšu

21. červenec 2009 | 14.50 | rubrika: Jak si kdo žije

zuzka: Čusík lemouni, tak hned úvodem, bych se chtěla omluvit, že jsem dlouho nepsala. Určitě se toho událo spousta, co by stálo za zveřejnění, ale pořád jsem nějak nebyla stavu se k napsání mého tradičního elaborátu dokopat. No ale dnes, jelikož v práci nedělám pořádně nic jiného, než že píšu a píšu, tak to mám pěkně v ruce a můžu se rozepsat:-). Peťul, fotky jsou fajn, ale doufám, že do galerky ještě nějaké letní střípky přidáš, ať si připomeneme ty naše starší akcičky.....popravdě, si už ani moc nepamatuji, co jsi všechno fotila, ale vím, že toho bylo dost:-). Co se týká nedělní oslavy neoslavy tvých narozenin....jinak řečeno grilování u Kanců:-), tak semnou samozřejmě počítej. Jelikož, a pevně v to doufám, jsem jedna z tvých nejbližších, tak mám příští týden také dovču a proto mám radost, že nebudu v pondělí po téhle akci muset vstávat brzy....jeee už aby to bylo....... Myslím, že jsi to tentokrát chytla za dobrý konec.....nikoho se neprosit a kdo přijde, ten přijde. Když nad tím přemýšlím, tak beztak máme dovču skoro všichni a navíc tu bude Káťa, takže určitě nebude neděle pro nikoho problém. Jinak dnes jsem jela do Lípy s Pajušou a předběžně jsem se s ní domluvila, že v pátek večer bude akce na kempu a potom se hromadně frčí na BK......(Gábi, Veru, Peťul....mrkněte do diáře....je to v plánu:-)).....no tak si myslím, že nám to volno pěkně začne a nudit se určitě nebudeme:-). Na zítřejší večer je v plánu také kemp, tak se ještě na všem dohodneme tam. Jinak co se týká sobotních plánů, tak se ve Splavech od 16:00 hraje tradiční fotbalové utkání mezi Spartou a Slávií v podání seniorů a téměř seniorů:-)....no mevím, jak jinak to nazvat, ale každopádně tam bude hrát i můj taťulda, tak se tam s Gábi, Raduš a asi i ségrou chystáme. Kdyby měl tedy někdo z vás zájem o trochu sportovního vyžití nebo se třeba nudil a chtěl se k nám přidat, bereme vás!!! No přátelé, nápady docházejí a nevím, co bych dál psala.... snad jen to, že už se moc těším na dovču......jak na tu příští týden, tak hlavně na tu v srpnu s děvčaty....jeeee mořeeee, teplo, klid a relax....už se nemůžu dočkat.....bude to paráda:-). Jo což mi vlastně připomíná, že Pólin s Láďou a Kubou si také užívají letní dovči....no tak snad se jim tam líbí.Tak já se s vámi loučím a jdu se opět pustit do zběsilého překládání anglických dokumentů a jejich přepisování. Nu což, za hoďku mizím, tak to ještě chvíli přežiju:-).Přeji všem hezký den a dobrou náladu:-). Páček shledáček

žádné komentáře | přidat komentář

Oslava co není oslava

21. červenec 2009 | 12.49 | rubrika: Jak si kdo žije

Kuk. Tak plány na rozhejbání blogu nějak nevycházejí... nu což. Snaha byla... Každopádně v galerce jsou nějaký nový fotky, ještě to časem doplním o ty nejaktuálnější. Ale hlavní sdělení mého vzkazu teprve přijde... ňo, kdo si nevšiml, v neděli je svaté Anny a to znamená co? Áno, Petruška má narozeniny :-) Letos sem se teda rozhodla to nijak extra neslavit, páč si zajisté ušetřím horu nervů s ujišťováním se kdo přijde a kdo ne a tak podobně, ale malá sešlost proběhne. Čili, v neděli 26. července (čas upřesním – začala bych už odpoledne) je grilovačka u Kanců na zahradě, bude jídlo a pití (Zlatko je za horama dolama, takže loni slíbený striptýz na programu opět nebude :-) a snad teda nějaká ta legrace (když jí uděláte.. chicht). Budu moc ráda, když přislíbíte účast. Nikoho letos nepřemlouvám, nenadávám, stejně nemá to úroveň a cenu. Na závěr ještě předejdu případným dotazům, proč to není v sobotu. Tak za A – narozky mám v neděli, tak jakýpak copak :-) B – v sobotu jdu do práce a nechci mít stresy, že musím někde být v tolik a tolik a za C – já i mí nejbližší mají od pondělí dovolenou  a pak v sobotu určitě taky doma sedět nebudeme, tak kdo nebude moci v neděli, můžeme spáchat nějakou spontánní akci v pátek nebo v sobotu. Ještě dám vědět v kolik to vypukne... páááááá P.

jazz

10. červenec 2009 | 22.24 | rubrika: Jak si kdo žije

Nazdááár děcka, sedím u ségry, popíjíme víno.. pohoda jazz :-) nestíhám ani sem psát, ani sem nahrát fotky, věřte mi, nevymlouvám se.. ale v neděli už ty super truper snímečky z uplynulých týdnů fakt uvidíte.. slibuji! :-D zítra je to našlapaný, shopping, večer bowlin, moc se těším, určitě to bude stát za to, byť někteří se se svou účastí teda spíš neúčastí opět předvedli, ale zase tak moc nepřekvapili, to se dalo čekat :-) nic, nerejpu, každého věc, že :-) každopádně si to užijeme. Tak pááá P.

žádné komentáře | přidat komentář

akce bowling

10. červenec 2009 | 13.37 | rubrika: Jak si kdo žije

zuzka: Ahoja bando, takže po několika dnešních telefonátech a smskách se dalo dohromady vše kolem akce bowling. Ve finále nás jede osm ( Já, Veruša, Pítra, Gábi, Pavel, Pája K., Kuba, Jura). Můj Jirka se všem omlouvá, že se k nám nepřidá, ale hokej ho opět zlákal........víme to všichni, že ten je nade vše:-). Ale tak budíž mu to přáno:-). S odvozem se to má tak, že jedno auto bere Veruša a jedno já. Jelikož, jak jsem už zmínila nás jede osm, tak jsou dvě místa volná, což je ode mě taková nenápadná narážka na to, že by někteří mohli své rozhodnutí nejet ještě přehodnotit a vyrazit s námi....že Ládíku:-)??? V Mimouni je beztak nuda, tak se koukej sebrat a mazat do Jestřebí:-). Dráhy jsou objednané od osmi, takže vyrážet z Doks se bude tak kolem 19:45......Verča svým autem od ní, takže kdo pojedete s ní, doražte tam včas a já Fiřtama juniorama vyrážíme ze Zbyn a ty kdo pojedou s námi nabereme v Doksech. Na tom se ještě přesně domluvíme, až se dají dohromady posádky:-). Jinak je to objednané do desíti, takže předpokládám a i s tím počítám:-), že po skončení vyrazíme do víru nočního života v Doksech.......:-). Budeme s děvčaty muset provětrat nové topíky, které nakoupíme zítra v MB:-). A jak se jinak všichni máte? Doufám, že nás fb všechny zcela nepohltí (jestli se už tak nestalo:-)) a začnete i vy čas od času psát něco sem. Peťulo, ty už sem koukej dát ty fota, co máš v kupě, ať je zase na co koukat:-). Tak já jdu zase chvíli něco dělat.....no tedy chvíli....ještě 3 hodiny:-( a pak hurá domů, kde budu konečně odpočívat a čeká mě dobrá večeře od koblížka (asi chce kompenzovat to že nejede na bowl:-)). Tak pá pá přátelé a zítra se na vás těším.......hezký den přeji:-)

žádné komentáře | přidat komentář