jsem pro

27. říjen 2009 | 08.56 | rubrika: Jak si kdo žije

zuzka: Ahoja všem, tak co se týká Páji návrhu, že by se mohl bowling uskutečnit 7.11., já jsem pro. Jelikož je to ale už příští víkend, tak je potřeba, pokud vám tohle datum vyhovuje, dát to vědět do konce tohoto týdne, abych to mohla objednat. V příštím týdnu už si myslím, že bude pozdě. No záleží na vásjak se rozhodnete a dejte kdyžtak vědět. Jinak na tenhle pátek se plánuje večeře u Doušů ( no mělo to být ve čtvrtek ale to jsou angličani v Praze:-)) a potom by se razilo někam na pár drinků...třeba Zanzik, Onasis nebo tak....uvidíme. Tak to jen tak pro info, ať víte co se děje.....pá pá

tak listopad

22. říjen 2009 | 11.52 | rubrika: Jak si kdo žije

pólin: Ahoj vsem, kdo sem jeste cas od casu zavitaji...bowling bohuzel nevysel, tak bych navrhla dalsi termin, treba prvni vikend v listopadu? Tak popremyslejte jestli mate volno, ale myslim si ze je to s dostatecnym predstihem, aby si clovek na ten den nic neplanoval(vid lado:))
Zitra prijedem s kubou do doks, ale v sobotu zas musime zpatky do prahy, takze katku uvidim az prijedu ve stredu. Ale na zitra bych podnikla bud labut a nebo zanzik, tak jestli se bude nekdo chtit pridat, muze. Jen tak v klidu posedet a neco malo popit...mensi komorni seslost:) Tak se lidi mejte a snad se zitra uvidime.

návhuji bowling

16. říjen 2009 | 09.52 | rubrika: Jak si kdo žije

zuzka: Ahojky bando, tak jsem přemýšlela o tom bowlingu a navrhuji, ho uskutečnit příští víkend v sobotu 24.10. až tu bude Katka. Prosím, dejte mi nejdéle do neděle vědět, jestli s tímhle datem souhlasíte a jestli se zůčastníte , protože bych to musela už v pondělí objednat. Pokud se nám nepodaří akci bowling zorganizovat na tohle datum, doufám, že padnou i další návrhy a domluvíme se na jindy. Potom mi stačí jen dát vědět a já objednám dráhy.
Jinak na zítřejší večer jsme s Peťulou a Vilčou předběžně domluvené, že bysme zašly posedět do Zanziku, tak vás informuji, kdyby se chtěl někdo z vás přidat. Tak se mějte hezky, ať vám uteče poslední pracovní a školní den a dejte vědět co a jak ten bowling. Pa pa

ahoja všem

12. říjen 2009 | 10.50 | rubrika: Jak si kdo žije

zuzka: Tak se zase po dlouhé době hlásím. I za mě musím říct, že akce noční bazén se opravdu vyvedla a určitě by se měla někdy zopáknout. Co se týká bowlingu, tak jsem jednoznačně pro. Stačí jen navrhnout nějaké datum, aby jsme se sešli všichni, potvrdit ho a já dráhy klidně zamluvím. Tak pište, ať to dáme do kupy. A jak jste se všichni měli o víkendu? Moc se omlouvám Zlatkovi, že jsem mu nepopřála k narozeninám a tak přeji ještě dodatečně vše nejlepší. My strávily s děvčaty celou sobotu v Praze nakupováním V Ikee a i na nějaké hadříky došlo:-). Bylo to tedy náročné, celý den chodit po obchodech, to mě vždycky vyčerpá, ale alespoň má člověk zase jednou něco nového a navíc v tom nečase, který v sobotu byl, se nakupovalo hezky. Většinu z vás jsem ale díky tomuto výletu a mému následnému přespání u sestřičky neviděla a také jsem zmeškala soudruha nezlob se u Veruši.-), tudíž na následující víkend navrhuji pro ty co tu budou (tím myslím hlavně pražáky:-)) posezení u pár skleniček, aby jsme se zase sešli a poklábosili. Zašla bych třeba do Zanziku, ale to bysme se ještě dohodli. Je zbytečné předbíhat. Tak se mějte hezky a ať vám to podzimní počasí co venku vládne nezkazí náladu. Pa pa bando a piště kvůli tomu bowlingu.....já osobně můžu kdykoli kromě poslední soboty v říjnu.....to jsme téměř všichni na akci CHUJ v jachťáku žeeee:-)?

+++

9. říjen 2009 | 15.21 | rubrika: Jak si kdo žije

pólin: cusik, dekuji ladovi za pochvalu me akce nocni koupani, myslim ze to melo uspech i u holek:))a snad to zas nekdy zopaknem! minuly patek, kdyz jsme tak sedeli s ladou a petrou v zanzibaru, tak vyvstal napad podniknout v nejblizsi dobe zase bowling?!?Tak snad se dohodnem.