chááá

16. listopad 2009 | 13.45 | rubrika: Jak si kdo žije

zuzka: Hoja.....cháááá to jsou luxusní fotky:-) Hoši byli v sobotu opravdu pod parou:-). Musím ale říct, že to byl super večer a o zábavu bylo postaráno až do konce:-). Děsnej blonďák tedy nevím, nevím, ale malej Vaňátko myslím, si první místo rozhodně zasloužil:-). Jsem zvědavá, co ti dva rádoby djs vymyslí na příště.....jestli budou u tyče tentokrát holky, tak by mě moc zajímalo, která z dorostenkyň tam vleze první:-)....no nechme se překvapit, co za program se na nás chystá:-). Jinak dnes se vyráží na rybí hody, tak už se moc těším....mňam, mňam, to si dám:-). Takže účastníci, večer v osm čusík a s vámi ostatními....no někdy příště.....papa

žádné komentáře | přidat komentář

brej večír

15. listopad 2009 | 19.08 | rubrika: Jak si kdo žije

Pěkný večer přeji... to zas byla řežba tento víkend. Z pátečního neviného posezení u ségry se vyklubala jízda až do Sparty (kvůli Monice samo, já bych tam nelezla) :-))) naštěstí tam nebyli téměř žádní lidé a únava nás přemohla velmi záhy. Ráno sem se vzbudila zcela bez hlasu, což když má člověk jezdit po akcích v rámci služby a s někým komunikovat, není úplně v poho... naštěstí se ke mně přidal kolega z Práva a dělal mluvčího za nás oba :-))) Nu což, oklepala sem se a v osm nula tři večer už seděla v Zanzu.. nějakej ten grog (6) jako že se léčím, šála kolem krku, aby to vypadalo věrohodně :-) a i když se mi do Sparty moc nechtělo, nakonec móóóc dobře, že sem tam šla, pááááč co tam se dělo, to se jen tak nevidí. Soutěž o nejlepšího striptéra ze začátku neslibovala nic, u čeho bych nemohla chybět, ale bonus (dvě foto níže) stál za to :-DD hoši hoši,.. jak už sem psala na FB před koncem vystoupení došla baterka, takže ty trenky dole neuvdíte... ale jinak respekt! :-)))) pár sms nás to stálo, ale hoši zvítězili, tak snad si to užili a nebylo jim ráno zle a stydno.. fakt pecka. Sem zvědavá, co vymyslí duo Mehes - Miloš (aneb Kokoška) příště.

V galerce už jsou komplet fotky z dalších podzimních akcí, včera se téměř nefotilo, takže přikládám jen tři repre snímky... mám pár videí co můžu na požádání pustit :-)))))

Stritýz I.

holčiny

Stritýz II.

hláška

11. listopad 2009 | 23.07 | rubrika: Jak si kdo žije

Jóó, a máme novou úvodní hlášku asi po roce :-) Vilma jest autorem :-DDDD

žádné komentáře | přidat komentář

ani nepamatuju

11. listopad 2009 | 23.05 | rubrika: Jak si kdo žije

Jééé, já už tady zase nebyla ani nepamatuju... hrůza, v práci nestíhačka nehorázná, příchody domů kolem osmé, prostě peklo... něco málo z aktuálnějších fotek je v galerce, zbytek dodám snad zítra.. těšte se především na Kolina, kterej 1. listopadu oskusil teplotu vody v Mácháč.. :-)))) jj turnaj v Chuji se myslim moc vydařil, i ta after party ve Spartě.. to zas byla ostuda jak má být, byť sme tam vydržely jen já s Pájou a táta.. minulý týden sme se Zuzou (a hádám i Kolinem) taky nedopadli nejlépe.. .ze Sparty odchod v půl páté nad ránem, ale... pan vedoucí se konečně dokopal k novým boxům.. luxus, bílá koženka (jak to okomentovala ségra: "no dobrý, než mu na to někdo vlítne s nožem")... v sobotu sme se šly léčit na fotbal a nevim jak Zuzu, ale mě to z kocoviny dostalo :-)) byť klucí nečekaně prohráli.. večer u ségry a dál nic :-))) jen práce a práce a práce.. fňuk. So... jdu spát, co taky jinýho v tuhle hodinu, že, :-DDD Pááá P.

žádné komentáře | přidat komentář

jsem pro

27. říjen 2009 | 08.56 | rubrika: Jak si kdo žije

zuzka: Ahoja všem, tak co se týká Páji návrhu, že by se mohl bowling uskutečnit 7.11., já jsem pro. Jelikož je to ale už příští víkend, tak je potřeba, pokud vám tohle datum vyhovuje, dát to vědět do konce tohoto týdne, abych to mohla objednat. V příštím týdnu už si myslím, že bude pozdě. No záleží na vásjak se rozhodnete a dejte kdyžtak vědět. Jinak na tenhle pátek se plánuje večeře u Doušů ( no mělo to být ve čtvrtek ale to jsou angličani v Praze:-)) a potom by se razilo někam na pár drinků...třeba Zanzik, Onasis nebo tak....uvidíme. Tak to jen tak pro info, ať víte co se děje.....pá pá