rybičky :-)

15. prosinec 2009 | 22.39 | rubrika: Jak si kdo žije

Tak se těšte na novou tradici ... každý den tři nové fotky... zatím teda pohledy do akcí minulých.. začínáme na rybích hodech.. všichni účastníci se představují :-D

rybi hody 1

rybi hody 2

rybi hody 3

žádné komentáře | přidat komentář

pro koho?

15. prosinec 2009 | 22.22 | rubrika: Jak si kdo žije

Upřímně ani nevím, jestli sem ještě někdo chodí, páč se zde nikdo neozval už dóóóst dlouho. Ale budu doufat, že jste na tyhle stránky nezanevřeli a občas se sem kouknete.. no, jak sme zjistili, tak někteří, co by nemuseli, se sem koukaj :-) no co... Já si toho času užívám další ze svých trapně krátkých dovolených, volno už jen zítra :-) ale i těch pár dní si je třeba vážit, že? Akce o uplynulém víkendu se i přes počáteční trable opravdu vydařila... helium party nezklamala, dokonce se nám rozrostl tým dorostenců :-D ale o samý sympáťaky :-D jak to dopíšu, tak jdu na fotky, od rybích hodů se nám jich snad pár nakupilo, i když z tohoto víkendu bylo nejzáživnější video v podání Zlatna s heliem v hlasivkách :-DDD. Vzhledem k tomu, že admin dost okleštil velikost galerie, budu fotky dávat na hlavní stranu třeba po třech každý den.. aspoň vás sem třeba zase natáhnu, protože až budu dělat za pár dní rekap uplynulého roku, tak fakt nevím, co tam budu psát... :-(. Pááááá P.

žádné komentáře | přidat komentář

chááá

16. listopad 2009 | 13.45 | rubrika: Jak si kdo žije

zuzka: Hoja.....cháááá to jsou luxusní fotky:-) Hoši byli v sobotu opravdu pod parou:-). Musím ale říct, že to byl super večer a o zábavu bylo postaráno až do konce:-). Děsnej blonďák tedy nevím, nevím, ale malej Vaňátko myslím, si první místo rozhodně zasloužil:-). Jsem zvědavá, co ti dva rádoby djs vymyslí na příště.....jestli budou u tyče tentokrát holky, tak by mě moc zajímalo, která z dorostenkyň tam vleze první:-)....no nechme se překvapit, co za program se na nás chystá:-). Jinak dnes se vyráží na rybí hody, tak už se moc těším....mňam, mňam, to si dám:-). Takže účastníci, večer v osm čusík a s vámi ostatními....no někdy příště.....papa

žádné komentáře | přidat komentář

brej večír

15. listopad 2009 | 19.08 | rubrika: Jak si kdo žije

Pěkný večer přeji... to zas byla řežba tento víkend. Z pátečního neviného posezení u ségry se vyklubala jízda až do Sparty (kvůli Monice samo, já bych tam nelezla) :-))) naštěstí tam nebyli téměř žádní lidé a únava nás přemohla velmi záhy. Ráno sem se vzbudila zcela bez hlasu, což když má člověk jezdit po akcích v rámci služby a s někým komunikovat, není úplně v poho... naštěstí se ke mně přidal kolega z Práva a dělal mluvčího za nás oba :-))) Nu což, oklepala sem se a v osm nula tři večer už seděla v Zanzu.. nějakej ten grog (6) jako že se léčím, šála kolem krku, aby to vypadalo věrohodně :-) a i když se mi do Sparty moc nechtělo, nakonec móóóc dobře, že sem tam šla, pááááč co tam se dělo, to se jen tak nevidí. Soutěž o nejlepšího striptéra ze začátku neslibovala nic, u čeho bych nemohla chybět, ale bonus (dvě foto níže) stál za to :-DD hoši hoši,.. jak už sem psala na FB před koncem vystoupení došla baterka, takže ty trenky dole neuvdíte... ale jinak respekt! :-)))) pár sms nás to stálo, ale hoši zvítězili, tak snad si to užili a nebylo jim ráno zle a stydno.. fakt pecka. Sem zvědavá, co vymyslí duo Mehes - Miloš (aneb Kokoška) příště.

V galerce už jsou komplet fotky z dalších podzimních akcí, včera se téměř nefotilo, takže přikládám jen tři repre snímky... mám pár videí co můžu na požádání pustit :-)))))

Stritýz I.

holčiny

Stritýz II.

hláška

11. listopad 2009 | 23.07 | rubrika: Jak si kdo žije

Jóó, a máme novou úvodní hlášku asi po roce :-) Vilma jest autorem :-DDDD

žádné komentáře | přidat komentář