román

24. únor 2008 | 15.02 |
Zdravím všechny při krásném nedělním odpoledni, který trávím v práci... :-(. Víkend byl opět krapet náročnější, páteční večeře se po troše zmatku poměrně vydařila (Marek mi rozbil sponku za 29 korun čož dostane k úhradě), Fotečky dodám, ale převažuje na pejsek Lukáše a Monči, přiznejme si, že byl mnohem zajímavějším objektem než ostatní. V pátek sme se Zuzou do Spartičky jen nakoukli, přesto sme stihly asi čtyři rundy panáčků.. Ondřej je hroznej alkoholik. Nejlepší z víkendu byla asi sobotní procházka se Zuzou a Gábou.. tak sem se už dlouho nenasmála :-) u Kanců večer byla také pohodička a dobrá nálada.. Odtud se někteří rozjeli do Lípy, někteří zůstali věrní našmu velkoměstu a zamířili do Sparty. Možná že byl Zuzky původní nápad, zůstat pro tentokrát doma, dobrý (mluvím tedy za sebe :-) Nevím čím to (no možná vím...), ale nějak to nebylo ono. Jediné co snad stojí za zmínku je hromadná strkanice před Spartou, kde si to rozdali naši známí ukrajinci a další jižanské národy :-) to jako nemělo chybu.. Píťák radši se svým mercedesem odjel o kus dál, aby mu ho nějak nepoškrábali... No a druhou zmínku si zaslouží opět Ondřej, který ač má od pana vedoucího zakázáno pít, tak chlastal první ligu a některé fotečky s Pájou sou nepublikovatelné :-) :-) Jinak to byl dost slabý průměr.. Pája si prý urovnala své vztahy s Goranem (kterého sem na závěr večera - nebo rána ?? - nazvala kašparem bez hrdosti) a zdá tedy, že tato soutěžní dvojice již dohrála :-). No tak mi to teda Pájo vezmem se Zuzkou na sebe :-), i když Martin pro tentokrát dostál svému tvrzení, že je ňouma a nekonaly se ani preclíky :-(, tak nevííím. Ale zase se tam ukázal Vondráček (prapůvodce celé soutěže), který nepokrytě hledal Zuzanu a pak se smutnou tváří zmizel...
V pátek se jede na plesík do Stráže, už se moc těším, snad se nás tam sejde co nejvíce a užijeme si to. Některé z nás čeká náročný pracovní týden, tak všem přejji ať to rychle uteče a taky by mohlo vydržet jarní počasí, že :-)
Hergot to sem se rozepsala, ale než každému zvlášť odpovídat na otázky, tak co.. jak bylo?? to ať si to tady radší přečtou, od toho ten blog máme.. tak si ze mě vemte příklad a let´s write!!! Páááá P.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: román veruška 25. 02. 2008 - 13:24