Game is over

2. březen 2008 | 10.54 |
Vichřice Ema je snad za námi... stejně jako brzo bude za námi tento týden, který byl vemli náročný, tedy alespoň pro mě a jsem opravdu ráda, že končí :-) moc ho nevylepšil ani víkend, z plesu jsem byla nějaká rozpačitá, i když o zábavu taky nebyla nouze, především díky Vilče, která byla opravdu půvabná (fotky dodám...), uspěli sme i v tombole (dodatečně děkuji Láďovi za nemrznoucí směs do benzínu), někteří si i zatančili, já sem vzhledem k mým botám musela tuto činnost vynechat, což mi tedy ani nevadilo, jen mě trochu mrzelo, že jsem musela ve Spartě odmítnout vyzvání k tanci od jednoho opilého občana (tuším,, že se jmenoval David...). Botičku sme i přes stání v prostoru se zákazem vjezdu nedostali, takže akci lze hodnotit jako zdařilou, i když sem možná od plesu čekala víc..... Cestou zpět se nejzdatnější (tedy já, Zuzka a Jirka) ještě vydali do Sparty, kde to Jura opět rozjížděl na parketu (se Zuzkou i sám), Ondra byl trochu zklamám, když se k němu nikdo nepřidal v panákování ve velkém.... čímž bych hodnocení ukončila, i když k pár věcem ještě došlo, na základě kterých sme se rozhodli ofiko ukončit soutěž (proto tento název příspěvku :-)) slavnostní vyhlášení vítězů by ale proběhnout mělo, tak to musíme naplánovat :-)
Příští týden je v plánu akce s Katkou a Johnem... spekuluje se nad tím, zda by měla proběhnout v pátek či v sobotu... tak to během týdne taky doladíme, každopádně nebudu říkat, že se těším, pak to vždycky dopadne všelijak :-)
ještě technická: za poslední týden je návštěvnost blogu 59, což je rekord... díky. Za celý únor pak 218... taky slušné.
Během dneška upravím fotečky, docela se vyvedly.. jo a vzkaz pro Páju : Ondřej chtěl na tebe číslo, prej se s tebou dohodl, že tě vezme na večeři ....:-) :-) :-) no co dodat??

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Game is over veruška 02. 03. 2008 - 13:55
RE: Game is over paja p. 02. 03. 2008 - 18:43