dovolená volá

9. březen 2008 | 16.12 |
Zdarec při neděli... tak opět nastává chvilka pro moje tradiční zhodnocení uplynulých dní. Tentokrát mohu s potěšením konstatovat, že se víkend vyvedl, i když mám trochu spánkový deficit, ale vzhledem k tomu, že mě čeká dovolená, tak to bez problému doženu. K páteční večeři nemám moc co říct, byla fajn, ale brzo se šlo domů, zmohla nás únava. Sobotní večeře, nejprve ve třech, pak v pěti, se také vyvedla (i když sem došla ke zjištění, že Doušovi mají značné mezery, neboť nemají v nápojáku zelenou a tak sem se musela rozjet na broskvový). Cestou do Spartčky sme museli udělat ještě mezipřistání v dolní knajpě, neboť se hrálo až od desíti. Nicméně se to vyplatilo, protože sme zjistili, že dole dávaj půl litru vína za 30 Kč, no nekupte to? Dobrá byla ještě hláška Johna, který když dostal na stůl malou desítku, tak to okomentoval slovy: "baby pivo" :-).
Boxík nám byl tentokrát trochu malý, neboť nás bylo opravdu hodně a poté co ještě půlku sedačky zlil Pepa pivem, tak už se tam skoro vůbec nikdo nevešel, a to sme nemohli tušit, že situace bude ještě horší později, když nám náhle na stole přistál jakýsi značmě podnapilý občan a rozmetal kolem sebe několik plných sklenic ... samozřejmě na mě, takže se pak za mnou táhl pivní odér... no a zbytek boxu se topil, takže už tam zbyla jen dvě místa ... horor. John to ovšem vyřešil stylem anglického gentlemena a zmíněného občana následně údajně shodil ze schodů na chodbě. O rvačky tentokrát nebyla nouze, já osobně viděla dvě na chodbě (hláška přilepená na schodech ať se lidi rvou venku zřejmě není moc účinná), ale na WC sem zaslechla, že se to rvalo i před Spartou. K MDŽ sme se Zuzou dostaly od Martina panáky a bonbony, ne že by si vzpomněl sám, musely sme mu nenápadně připomenout :-)
No a soutěž o ignoranta večera se tentokrát opravdu nevyvedla, což nebudu dále rozebírat,každá víme svoje, ale vítěze po prvním kole nemáme, tak možná příště :-)
No, jak sem psala na začátku, mě čeká týdenní dovča, takže vůbec nevim, jak budu moci aktualizovat blog, nějak se to pokusim vykoumat, ale nic neslibuji.
Fotečky jsou v galerii, tentokrát bych za kašpara večera vyhlásila Pólin, tož gratulujeme.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře