makáme

17. březen 2008 | 14.04 |
veruška: Zdravím při pondělku!!!
Tak se po týdenní dovolence dostáváme nejen do práce, ale taky k netu..Ne že by se mi stejskalo, teda po blogu jo, ale po práci ne.. A nebylo proč! Zatim sem odučila jen jednu hodinu, za to mám třetinu kluků ve třídě zhulenejch, to poznám bezpečně..Nevim, co s nima, jestli je mám nahlásit nebo se místo literatury s nima tlemit..Je to mazec..
Jinak vikendik taky hodnotim pozitivne, byť se těch běsů ve Spartě neúčastnim, byla jsem tam chvilku min. týden a zas to tam bylo neúnosně přecpaný návštěvou z Bosny a Hercegoviny.Ostatně já mlčim, máme jednoho znich napůl v rodině..
Teď mě čeká tři dny práce (dohromady odučim osm hodin, za to mezi těma největšíma blbama) a pak jsou prazdninky a Velikonoce, leč jak jsem tak koukala na počasí, chce to spíš vybalit snežnice a rukavice, čeká se návrat zimy, fuj fuj, já se už těšila na jaro..Tak kdo musí pracovat, ať pilně pracuje a kdo se fláká ať se pilně fláká, nebude to trvat věně!!!
Ještě komentář k fotkám, zatim asi nejvypečenější, co kdy byly!!!Jako když Sluňák vypustil svoje svěřence z poza ostnatého drátu..Pavla Kurina jednička!!!!
Mějte se, papa

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: makáme pája p. 17. 03. 2008 - 17:45