padlááá

21. březen 2008 | 19.01 |
Členky, členi a členíci, za moment mizím domů, ale zítra jdu ještě do práce, ať sem nemusím v pondělí, neboť se obávám, že po Zajíčkovim mejdanu budu mít za krkem opičku a taky bych to tu nemusela přežít. Každopádně neděle platí, jen doladíme místo a čas spicha. Dneska se teda odpočívá :-(, ale zítra teda doma sedět rozhodně nehodlám, takže tě Pólin beru za slovo a někam vyrazíme, samo, kdo se chce přidat, tak nechť se hlásí... Pája už má nakoupený ušiska ať jsou z nás zajíci jak se patří, tak doufám, že se ten mejdan nezvrhne v pomlázkovou párty jak slibuje admin na machac,cz (btw musíme zjistit kdo to je :-)) Navíc se tu zapomnělo zmínit (aspoň myslím), že Gábinka slaví v neděli narozeniny, takže neúčast se neomlouvá, ať tu její starobu pořádně zapijem.
Jinak v galerii se objevily fotečky z svatby Kaňourů... jsou až na konci, neboť galerku řadíme časově. Tak se pokoukejte, nechybí tam ani snímky z Verčiný rozlučky se svobodou no a některý záběry jsou opět výborný :-) Autorkou většiny fotek (i foťáku) je pro tentokrát Verča Čapková (abych se nechlubila cizím peřím).
Jo a taky plány do budoucna: za 14 dní je tu opět narozeninový víkend... kulatiny (25) v sobotu slaví Pólin a o den později pak Jarouš (tomu je hádám o něco více :-)) takže doufám, že to neupadne v zapomnění a něco se ukuje...
No, těm, které neuvidím během následujících třech dní, přeji hezké Velikonoce, kucí ať si něco pěkného vykoledují a holky ať ta pomlázka moc nebolí (a nezapomeňte, že po poledni se polejvá vodou...)
Na víkend bych pro tentokrát vyhlásila soutěž o přežití... hawk pááááá

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: padlááá veruška 22. 03. 2008 - 13:40