hurá lemr :-)

25. březen 2008 | 08.32 |
Krásné povelikonoční úterý... Vítám všechny po prázdninách, po dovolené nebo prostě jenom po pár dnech volna :-) Myslím, že Velikonoční nadílka uplynulého víkendu byla bohatá až hrůza, řada z nás si vykoledovala bolesti hlavy, žaludek na vodě, únavu a podobné lahůdky, ale jinak bych řekla, že se víkend co se týká zdařilých akcí vyvedl. I když nejvíc sem se nasmála asi až včera u Madagaskaru.... plesk do točny :-)
V sobotu sme se ségrou a Járou vyrazili za kulturou do Lípy na Pašijové hry, až na to psí počasí to bylo dobré (nějaké fotečky dodám, aby ste viděli, jak se slaví Velikonce), večer sme pak vyrazily za Lenkou k bike brothers, odtud já s Pájou přes ulici do Sparty. Podle původního plánu se mělo jít na jednoho panáka, ale když dorazil Jura, nějak se to zvrtlo a dveře bytu jsem odemykala někdy ve čtvrt na pět... Jura netrhal partu a jel s náma v zelenejch.. tak si to dokážete představit a já doufám, že se tu k akci taky vyjádří :-) fotky jsou neskutečně výborný a epes randes jsou i dvě videa, která ale nevim jeslti jdou vůbec umístit na blog. Ráno už bylo horší a celej den byl takovej ... nijakej. Večer pak spich u ségry, kde se krom Kanců a mě sešly ještě Zuzka, Pája P. a Kája Motyčková. Nasadily sme ouška a už to jelo. (Já teda moc nejela, nebylo mi nejlépe). Pobyt ve Spartičce nemá cenu komentovat, fotky to myslím vystihnou nejlépe, ale fotila hlavně Pája, takže musíme počkat, až mi nějaké snímky dodá...slavily se Gábiny narozeniny, ale ta odpadla asi po půl hodině, poslední zprávy, které sme o ní získaly kolem půlnoci byly že zvrací.... což ovšem ráno napodobilo více lidí, že?
Ještě krátké zastavení u soutěže... Holky zdá se soutěžily s každým Chorvatem, který se ve Spartě ukázal, neboť zbytek soutěžících se neukázal. Jeden teda jo, ale tady mi trochu udělala čáru přes rozpočet jistá blondýna :-) No zbytek uvidíte na fotkách, jak už sem říkala.
Jo a vzkaz pro Páju: doufám, že už se na mě nezlobíš, já se polepším... :-)
Tak hodně zdaru to kratšího pracovního týdne. Ségře ráno ujel bus.. ale se Zuzou sme předběžně dohodly, že by se v týdnu mohlo vyrazit na topču k Feďovi...

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře