komentujeme...

30. březen 2008 | 13.03 |
Já si teda naopak myslím, že sobotní sparta si komentář zaslouží, i když ten konec byl poněkud dramatický :-) zase nám nevyšla hláška: jdeme jenom na chvilku... a když sem byla na cestě tloukly právě čtyři.. jako hodiny (letního času - takže vlastně tří, že?). Mému kašli mejdan moc neprospěl, dneska se dusím v práci o sto šest, navíc sem těch zelenejch měla asi více než sem se domnívala, neboť v poledne, když sem si brala auto z garáže, tak sem jí nechala otevřenou i s klíčema a odjela sem do Lípy. No stane se... To sou ty panáky zadarmo, to pak člověk přestane počítat. Jinak sme opět získaly pochvalu za zajíčky, prej to bylo dobrý. No, co bych tak ještě vyzdvyhla.. několik rozlitých sklenic, který všechny směřovaly na Marka, nalitýho Jarouše a Slavíka koneckonců uvidíte na fotkách a vrchol teda byl DJ Mehy, kterému bylo celý večer špatně a někdy kolem druhý odpadl docela, takže za mixážní pult nastoupil Martin a jestli trochu potrénuje, tak si myslím, že Tomík má velkou konkurenci :-)
No a teď teda k závěru večera, na kterém mám se Zuzou svoji vinu.. prostě sme se pustily do řešení Pájiných vztahů a výsledkem byla trošku hysterická scénka před Spartou.. ale dobrý, nikdo nás neviděl. Omlouvám se Páje i Zlatanovi, který chudák asi netušil o co jde... jenom mě už prostě v tu chvíli přestalo bavit, jak se ti dva nemůžou dohodnout :-) Každopádně si nemyslím, že by Zlatan měl přestat s námi kamarádit nebo přestat chodit sem, už je jednou v týmu, tak ať zůstane :-)
já jdu pracovat, ať tady nemusím nocovat, odpoledne dodám fotky a doufám, že v sobotu se zase všichni sejdem,... no hádejte kde?
Jo a máme novou úvodní hlášku.... tentokrát není vtipná, ale pravdivá.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář