čerstvý vzduch

18. březen 2010 | 13.46 |

zuzka: Ahojky bando, tak je třeba podotknout, že čerstvý vzduch v podobě nových fotek v galerii náš blog opravdu potřeboval. Je škoda, že tu v poslední době nebylo zrovna rušno a celková návštěvnost blogu klesla kamsi k nule. Doufám, že i jak se už zmínila Peťula nebude oživení blogu znamenat pouze její a mou účast zde a dále sem a tam vložení komentářů o jedné až dvou větách některých z vás, ale že se všichni znovu zapojíme do debat na blogu a i vy se tu budete rozepisovat o akcích, zážitcích a jiných věcech, které nás zajímají...samozřejmě, jen o věcech hodných zveřejnění :-).

Musím, tedy říct, že u foteček jsem se vážně nasmála......některé akce byli opět ostuda blamáž...ale které naše ne žee??? A také mi nemohl uniknout fakt, že řady dorostenců se nám pomalu ale jistě rozrůstají, takže se dá očekávat, že kromě Jiryho a Zlatana se zde občas objeví i jiné tváře naších mladých nadějí :-). Kluci sorry, ale za ty dva roky našeho přátelství jste se holt už tak trochu okouka li, tak musíte dát šanci k prosazení i jiným :-) :-) :-). No co se týká společných akcí, oslav a událostí minulých, tak myslím, že za zmínku stojí hlavně Zlatkův sobotní ples, který se opravdu vydařil a děkujeme mu za pozvání. Jsme rády, že jsme u toho mohly být :-). Vracet se k těm ostatním, je si myslím zbytečné....koneckonců, všichni jste u nich byli a fota také mluví za vše, takže bych se ráda vyjádřila k těm nadcházejícím.

Zítra nás čeká další plesáni, tentokrát na Jiryho maturiťáku a jelikož už je můj zdravotní stav lepší....rýma na ústupu a krk ještě doladíme :-) nebrání mi nic v tom se naplno těšit a doufám, že si to všichni skvěle užijeme :-). V neděli nám opět přiletí návštěva z Anglie a jelikož nás Káťa bude častovat svou návštěvou celý týden, nemám strach, že bychom se nudili. O akce určitě i některé alá ponižovací kanál :-) určitě nebude nouze....vlastně, vždyť už teď je na nedeli domluvené posezení u pár sklínek....tak kdo se bude chtít přidat, nechť tak učiní :-). Příští sobotu je také v plánu oslava Gábi a Páji narozenin, tradičně na bowlingu v Jestřebí....a další akce následují......pašijové hry, oslava Járových narozenin, nějaká ta svatba, koncert divokého Billa....no zkrátka je stále co dělat a to je dobře :-). Tak se mějte všichni hezky, užívejte pěkného jarního počasí (snad už stálého)....s některými čauky zítra a s vámi ostatními zase někdy. PAPA

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře