páteček

25. duben 2008 | 08.23 |
Krásné páteční ráno, když sem nahodila plán vyjet si na výlet, rozhodně sem nemyslela, že se to takhle ujme.. no to je jenom dobře, že nejsme žádní lenoši :-) ale nemyslela sem až tak úplně tento víkend, Dnes mám totiž náročnej mejdan v jachťáku a nevim jak na to tom budu ráno :-) a taky nevim jestli už padly ségřiny nápady vyrazit do Práglu za nákupem... každopádně pokud ano, tak odpoledne bychom mohli někam vyrazit (i kdyby jen na obligátní procházku k jezeru :-)) jak říká Pája, má být docela hezky. Jenom chci vidět, jak to budeme dohadovat ...
Mimochodem, dnes se koná ten avizovaný Sportovec Dox, právě volal pan místostarosta a zval někoho z tisku.. ale já to asi nestihnu, tak nevim nevim... možná bych mohla pověřit Zuzku, ta měla v plánu tam jít :-)
Ohledně zítřejšího večera: pomalu se začíná kout co se bude dít, respektive kam se půjde před Spartou. Vilma, která po roce projevila zájem s náma vyrazit, navrhuje Labuť, já jsem teda proti, tam čekáš na drink hodinu a ještě nemáš jistotu, že ti přinesou co sis objednal... takže jsem buď pro Spartu dole (lidové ceny vítězí) nebo pro to jít si sednout ke Kancům, ať se může zapojit i ségra, neboť špatně snáší zakouřené prostory.
No a na závěr tu mám pozvánku do ZOO, kde se v neděli narodila nová žirafka (její foto přikládám - ještě nemá jméno) a měli bysme si pospíšit než vyroste :-)

Žirafka

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: páteček paja p. 25. 04. 2008 - 10:11