Koudelka :-)

27. duben 2008 | 15.18 |
Tak kde dneska začít :-) Víkend se nám nad míru vydařil... máme za sebou Řípskou pouť, odkud sme si přivezly sýry, odznáčky, hračky z dovozu a bolavý nohy.. ale byla sranda veliká. Historka dne byla hned při odjezdu na pouť, kdy si Zuzka až za Bezdězem všimla, že nejede směrem na Mělník.. no nic, stane se :-) Slezina u Kanců se nakonec zvrtla v obchod s realitami, do kterého se pustil Lukáš.. Marek zase dorazil až když už všichni odešli, tak nás aspoň hodil do Sparty. Tam se toho seběhlo opravdu hodně, tak to vezmu popořádku: Pája s Goranem spolu zase nějak nemluvili - nevím proč. Každopádně poté co Vilma o Goranovi řekla, že na ní působí negativně, se Goran proměnil v Michaela Jacksona a řádil na parketě.. je to super tanečník, musím ho pochválit, protože fakt válí. :-) doufám, že to alespoň z nějaký fotky bude patrné. Vilma se zase plnou parou vrhla do soutěže s Kozelkou (kterého ráno překřtila na Koudelku :-), těžko říct, jaké mety dosáhla, to nám bude muset prozradit sama, každopádně tančila s ním. No Jirka zase působil trochu negativně na mě, nevím proč, ale přijde mi furt takovej zbytečně vážnej a nakrknutej,
Blondýna zdá se není až tak úplně zlikvidována, takže tato soutěž pokračuje dál :-) Ale od pana vedoucího sme dostali bonbony z Lidlu, nějaký to pitivo zdarma a dokonce si s náma dal panáka (na svůj účet). Jeho závěrečnej výstup před Spartou, kdy tam do mě žďuchal jako by mu o něco šlo (ale fakt nevím o co), nebudu raději komentovat. To by se člověk z těch chlapů zbláznil, a je fuk jestli jim je 18 nebo přes 30 a měli by mít rozum. (mmch Láďa dneska Martina nazval Kulínský II.
Roztomilá byla pak Zuzka, která se málem rozbrečela, že jí žádná taxi služba nezvedá telefon..No seběhlo se tam toho hodně a závěr večera je, že bych na čarodky vyrazila do Splav :-). ale dávám hlasovat, každopádně Sparta ve středu nejede!
Máme taky novou úvodní hlášku a rekord v návštěvnosti za minulý týden - 90!!!!!! Během dneška dodám fotky. Jo a Lahváč nechal dárek pro Páju doma - blboun.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář