no vida

13. červenec 2008 | 19.40 |

Koukám stačí položit jednu konkrétní otázku a najednou se všichni ozývají, že ? :-) no tak zatím to vypadá, že 26. nemá čas vůbec nikdo, dávám tomu ještě týden, jestli se vás nevyjádří vícero a pak padne nějaké rozhodnutí. Taky mě napadlo oslavit to až přijede Kačka, která má taky naorzky... no jak říkám uvidíme.

Včerejší akce byla opět epesní, přes den sme byly s Lenkama na pouti v Brništi, až na to počasí dobrý... no Spartička mi připadá, že trochu ztrácí úroveň, ty lidi co tam lezou, to je opravdu extra materiál. Nejdřív sem si myslela, že bitka se odbyla ve chvíli sporu Gorana s Jirkou (nebudu rozmazávat - jura se ukázal trochu coby cholerik), ale kdeže. Pořádná bitka přišla po půlnoci a jestli chcete vidět jak to dopadlo, tak možná, že na schodech ještě něco málo krve zůstalo... mazec. Se Zuzou sme rozjely novou soutěž o lufťáka léta (podrobnosti rádi sdělíme všem, kteří budou mít zájem). No první kolo nic moc, ale na tom se zapracuje :-)

V galerii jsou fotky z víkendu a protože jich opět nebylo mnoho, našla jsem pár perliček z loňského roku.. tak se pobavte.

Jo a všem Markétkám vše nej k svátku

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: no vida zuzka 15. 07. 2008 - 14:16