jé jé jé

12. srpen 2008 | 09.54 |

Ahóóój bando, douho se tady nic nedělo, tak by to chtělo zase trochu nastartovat. I když to vypadá, že když sem nikdo nepíše, chodí více lidí :-) za minulý týden to byl rekord 118 návštěv...Každopádně plánů na tento týden je více než dost. Dnes se razí v podvečer pozdravit naše upracované krasotinky na kemp, zítra je v plánu další večeřička u Doušů , v pátek by se mělo razit do kina na Bathory (20.30!) a v sobotu se slaví ve Spartičce můj svátek a dodatečně ještě narozeniny Kačky a svátek Zuzy (Jestli má ještě někdo důvod k oslavě, může se přidat :-)) Tak se tam na vás všechny těším, mohl by se ukázat taky Goran, kterýho sme neviděli už tak rok a :-)

jinak jsem dneska hledala program na Mělnické vinobraní, další tradici, které se účastníme..... TADY JE..........není to nic moc. Měli hrát Chinaski, ale ti asi nebudou :-((( tak uvidíme čím to nahradí...Tímto vyhlašuji konkurz na řidiče, neboť všichni chtěj na burčák a zdá se, že nikdo není ochoten abstinovat. Na řadě byla v šoférování ségra, ale ta v té době bude již pravděpodobně matkou (početného) pluku.

Včera byla menší oslava Zuzančinýho svátku, grilovčka u Fiřtů se vyvedla, jenom Gábinka se na nás nepřišla podívat :-) Ještě k víkendu: nechala sem doma foťák, takže snímky tentokrát nejsou.. a je to celkem škoda, protože zvláště páteční akce byla výživná :-)

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: jé jé jé zlatanek 12. 08. 2008 - 12:11