bla bloud

26. srpen 2008 | 09.09 |

Tak se konečně dostávám k tomu něco nového sem napísati :-) nějak sem neměla náladu ... nevím čím to..

Začnu asi pátkem, protože hodnotit starší akce už asi nemá význam, i když některé stály za to :-) Katčina dovolená se ukázala jako náročná, i pro mě. tuším, že se pařilo v úterý i ve středu a pak se divim, že mě nějak bolej ledviny :-) No... v pátek bylo skoro jedno, jestli byl člověk na Klůčku nebo ve Spartě, pokud mohu porovnat produkci, která se linula od vody s tím, co předváděl DJ Mehy, tak já rozdíl nepostřehla. Tomíkovi bylo asi hodně líto, že na svého kolegu Tiesta nemohl.. tak si na něj alespoň zahrál. Tkaže z tý muziky, kterou bytostně nesnáším mi málem přeskočilo. Ještě, že se o zábavu postarala tragická Markéta, protože ta měla v pátek u tyče obrovskou formu a vydržela bych se na ty její kreace dívat dlouho :-) Ale nakonec mě přemohla únava a tak sme s Lenkou absolvovaly cestu dom asi ve dvě, samozřejmě v dešti. Dost lituji těch, co museli stát na pláži a snažili se užít si ten mejdan za x stovek. Ale déšť měl jednu velkou výhodu, a to tu, že ustal vítr a tuc tuc z Mácháče neřvalo na celý Doksy.

Myslela sem, že se na sobotu vyspinkám, ale nějak se nezdařilo a tak sem ve Spartě vydržela asi do jedný. Pařit se mi nechtělo, pít taky ne, asi ztrácím formu :-) Takže nejsou historky, ani moc fotek, čili počkáme až se toho nafotí vícero a pak to sem lupnu. Na dnešek se plánuje návštěva kempu, má to být oslava... tak snad se Zlatko ozve, jak dopadl :-)

No a na závěr něco statistik: máme rekord v týdenní návštěvnosti - za minulý týden 122! a za srpen sme už překonali i rekord měsíční, to si ale nepamatuji :-)

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: bla bloud zlatanek 26. 08. 2008 - 11:43