škola volá :-)

1. září 2008 | 11.47 |

Tak zdravím všechny pracující a teď už i studující.. ha ha zmetci, konečně vám skončily prázdniny a dostanete záhul :-) já si teda ještě plánuji dovolenou na září, chce to obstarat nějaký ty nákupy, pořídt si nový topíky na zimu do Sparty, neb to bude dlouhý :-) i když v posledních týdnech zjišťuji, že už tý Sparty začínám mít plný zuby, především Mehesovi bych řekla, že něco spadlo na hlavu, protože to co poslední dobou předvádí se fakt nedá poslouchat... ale jinak to přisuzuji spíš těm prázdninám a doufám, že až se konečně sejdem v plném počtu bude to stát za to :-)

V galerce je něco málo fotek z posledních dní, včetně miminek, které si taky kdosi přál po 14 dnech zase vidět. Ségra už je má na pokoji, teď musejí ještě nějaký to deko přibrat a snad je brzo uvidíte live... sou fakt děsně malý, na těch fotkách se to tak nezdá. Jinak v galerce admin zvýšil paměť, takže se nebudou muset mazat starší galerie, což někdo uvítá, někdo méně :-)

jinak týdenní návštěvnost je 157 čili rekord, měsíční 556 čili rekord na druhou :-) no když už sme u těch čísel, tak Salto Doksy tým skončil na Eurohrách na krásném 16. místě, tož gratulace Jonášovi, Salátovi, Váchovi a dalším :-)

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: škola volá :-) zuzka 03. 09. 2008 - 09:10