sorráč

17. září 2008 | 18.30 |

Tak prvě se omlouvám, že se tady nic neděje, ale tenhle týden opravdu nemám čas a popravdě ani náladu dělat cokoli navíc... Móóóc práce v práci :-) Slibované překvapení určitě bude, jen nevím kdy, snad zítra už bude trochu volnějí. Že víkend bude náročný ukázala už páteční Sparta a všichni můžou tak akorát litovat, že nebyli s námy (my = já, Gábi a Zuza), neboť sme po celý večer pily zadarmo, podle Martina prej za odměnu za sezonu (těžko říct, jak to myslel :-)) každopádně jediná investice tak šla do taxíku a také do super automatů na dětské hračky, ze kterého vypadl nafukovací míček a jako správné ženy činu sme ho hned využily. Na verandě před Spartou sme uspořádaly volejbalový turnaj, který přilákal řadu návštěvníků a dokonce se jeden maník zapojil i do hry. Ale jelikož hrál se Zuzkou proti mě a Gabče, tak je vám jasné, kdo to vyhrál :-) Pravda pravidla trochu pokulhávala... snad to vypilujem a druhý ročník turnaje bude více na úrovni. Každopádně z toho vzniklo good video, škoda, že sem nejde vložit. Zápas snímala i bezpečnostní kamera, kterou lze sledoval nahoře ve Spartě za barem, však se taky Martin i Lahváč několikrát přišli dolu podívat, co se tam děje :-) Nicméně honit se kolem jedný hodiny za míčem s dvojkou na žíle a ve svetříku se nevyplácí, mám rýmu jako trám a v lékárně sem dneska utraltila dvě kila (tady mám to pitivo zdarma i s úrokem :-)

V sobotu sem vyrazila na houby.. kdo tvrdí, že rostou, kecá. Našla sem slovy TŘI houby. Odpoledne sme se Zuzou skákly na tuning, kde taky nějak chcípnul kanárek, odpoledne rodinná oslava a večer opět Sparta. Únava mě ale přemohla nějak brzo, takže sme byli záhy doma.Ani Gába nevydržela a po divadýlku s bolením hlavy se zvedla ještě než sme stačilii vyrazit nahoru. Mmch po celý víkend hrál Kurel a i když sem nečekala, že to řeknu, tak musím přiznat, že hrál mnohem lépě než Mehy v poslední době.

No průběh týden sem už tak nějak zhodnotila, nachlazení není v pracovním procesu moc příjemné, takže tady dost trpím. Navíc to humusné počasí (někde prej už sněží) mi nepřidává, snad se nám babí léto ještě vrátí. Snad už v sobotu, kdy se chystáme na vinobraní.. zatím to vypadá na mě, Zuzu, Páju a Káju v jednom voze a Markovu svoloč ve vozech dalších... snad mi to zdravotní stav dovolí :-) páč burčák já tuze ráda..

Návštěvnost je teď hóóóódně slabá, tak koukejte psát a tak, protože je to fakt ostuda. Pá břídilové

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář