když se daří...

26. říjen 2008 | 18.52 |

44. týden nám pomalu končí a je čas rekapitulovat., teda ani ne tak týden, ale spíš víkend, že? v pátek proběhla menší slezina u Kanců, kam se dorazila já, Gába a Zuza (no a později z noční i pan domácí Jára). Holky si hrály na abstinentky, takže víkdo sem otevřela jeno já notor. Pokecaly sme.. trochu si zatrapčily na netu a tak a kolem půlnoci se jelo domů. Mě čekala ráno brigáda v YCD s budíčkem v osm ráno.. jako nic příjemnýho to nebylo, ale přežila sem. Vyfásla sem od Kamího hrábě a pokud někdo půjdete kolem jachťáku k jezeru, tak se nezapomeňte mrknout, jak sme to tam s Járou krásně uhrabali :-) Při cestě dom sem hopla odvolit a odpoledne sme vyrazili shopping do Bolky. Letecky sme projeli všechny krámy, pár úlovků mám, ale nic světobornýho, neboť bylo málo času (mezi kojením :-)) a jak se vyjádřila ségra, hlavní cíl výletu do MB byl mekáč :-) Ač sem byla přesvědčená, že do Spartičky nepůjdu, tak nakonec se přivalila Lenka Urbanová a já věděla, že mě to nemine :-) A nakonec sem byla ráda, že sem šla, neboť taková skvadra už ve Spartě dlouho nebyla.

Přišlo mi, že už v půl desátý,kdy sme na místo činu dorazily, sou už všichni notně pod parou (možná, že se hromadně slavilo, že Doksy mají senátora - kdo ví :-)) každopádně chvíli trvalo než se didžina zaplnila, ale i tak bylo na co koukat.. především klopýtající Stáňa Mauser, tragická Markétka, opilý občan, který si neustále sedal k nám do boxu a něco nám vyprávěl, Lahváč, který vyhrál v turnaji ve stolním hokeji sud a úspěšně jej vyprazdňoval a tak bych mohla pokračovat. Myslela sem, že vrcholem bude blondýna, která si tentokrát přivezla maminku (leč pan vedoucí se k seznámení s tchýní nějak neměl :-)), ale pletla sem se. Pravý vrchol měl příjít později, kdy dorazili svatebčaně Jiří a Jiry... značně upravení z veselky a sem moc zvědavá, jak se hochům dneska vstávalo. Moc lituji, že sem tentokrát neměla foťák, protože to by stálo za to. Kluci si střihli ploužák a vůbec řádili na parketu, ale hlavně ty kecy, to se prostě nedalo. Zlatan tam zase plánoval s Urbankou výlet do parku, ale to nějak nedopadlo... prostě mazec večer, kdo nebyl, mohl tentokrát jen litovat.

Trochu bez úrovně byl konec večera, kdy nejprve Lahváč a pak já a kdo ví kdo ještě rozlil asi pět skleniček neomylně mířených na osazenstvo boxu, takže když sem měla na džínách vzorky zelezný, pushkina, piva, vodky, semtexu, vína a spritu... usnesla sem se, že je čas jít domů. Se Zlatkem sme si dali tentokrát úspěšnou návštěvu herny a vyhráli kilčo. Perliček na závěr bylo několik, především sem společně s Pepou Herčíkem rozehnala bitku před Spartou mezi Můrou a Vachouškem a především pak samotná cesta domů, kdy sem ulovila taxík společně s mámou blondýny :-) taky mě rozrazil Banán (Bleflem nesloužil :-(), když se mi snažil namluvit, že nebydlím tam kde bydlím a že mě vždycky vozí do Lesní a ne do Havlíčkoví... prostě na jednom místě se včera sešli samí chytráci no.

Zítra mají někteří břídilové volno, jiní prázdniny a protože bude Spondělí, tak se Zuzou skočíme na jedno (jednu karafu).. nechť se přidá, kdo má zájem. Pááá

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: když se daří... zuzka 31. 10. 2008 - 15:38