To mi potěš koště.

4. listopad 2008 | 13.08 |

Jirka:.To jsou zase výjevy ze sparty...Bych ty foťáky zakázal. No nic, popojedem..popcorn jsem sypal z kalhot ještě v neděli, jinak bylo krásné probudit se s čistou hlavou. Ne to samé můžu říct o svých, pomalu odsloužívajících botaskách, do kterých mi Pája P.(agresorka:) ihned po příchodu svrhla ledový čaj..žůžo, takovej čaj v botách..ale pořád lepší než tam mít kocoura:-)
Jinak abych opožděně reagoval na vložku od "Big mama" Verča..ano, byl jsem to já, o kom se zmiňovala.."překvapenííííí".... no každopádně jsem byl spocenej, ke všemu mi nebylo moc dobře celý týden a při představě, že se zastavím, sálájíce vůni svého potu a kapajíce pot ze svého čela po bojích v kočáru s pěknou rýmou na vrch..no raději jsem zamával a pokračoval. Takže nic osobního a věřím, že se brzy na chlapi a na rodiče zajdu podívat..už to bylo i v plánu, žel pouze u něj také zůstalo..
Takže asi tak, mějte se pěkně a z vašich historek vážně umírám...zatím se mi spustila jen rýma, ale bude-li se to zhoršovat úměrně s vašimi trabls, asi tu dlouho nepobudu :-)
Servus

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář