padám

28. listopad 2008 | 19.03 |

Skoro na ten počítač nevidím, ale vzázek ještě napsat zvládnu :-) kolem osmé razíme s Gábou do Spartičky, tak doražte, kdo máte chuť. Stejná pravidla organizace platí i ohledně zítřejšího večera u Kanců. Start je plánován na osmou, pití a slaný si zajišťuje každý podle své chuti, ségra slíbila nějaký jednohubky... oproti Spartě u ségry platí ještě pravidlo, že se neřve :-) Pak se asi vyrazí do Sparty, Lahváč slaví po půlnoci svátek, tak snad se vytasí s nějakou rundou :-)šak to dneska s Gábi domluvíme.

Jinak ještě k akci vánoční večeře: je jasný, že v tuhle chvíli asi málokdo dokáže říct, že 20. bude mít v určitou hodinu čas (i když já třeba jo, prostě mám v plánu večeři, tak mám v plánu večeři..) ale proto jsme dali dostatek času, aby si to každý mohl zařídit. Týden dopředu už to snad snad dokáže naplánovat každý z vás. Když řeknou jeden dva lidi, že fakt nevědí, není to problém, vždycky se tam židle najde, ale když s podobným hlodem přijde lidí šest, tak to už se pak těžko něco pořádá. Pokud ste někdy koordinovali takovou bandu jako sme my, tak víte o čem mluvím :-) takže 13. je uzávěrka přihlášek. Tečka. Hlásit se můžete sem nebo mě či Zuze na mobil.

So. Já mizím dom, teda jen naskok, pak pro Gábu do zapadákova a hurá do Chebu (opět Chinaski, ale já už jiná nebudu) :-) :-) :-) CU P.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář