čao

13. prosinec 2008 | 11.56 |

Hustone, mám tady problém, žádná složitá věc, pravidelná ranní show rádia Bubeneč :-) hlásím se při sobotce, neb mám v pondělí dovču a chci mít teda volný alespoň dva dny v kuse, takže v práci zevlím dneska, abych nemusela zítra.. no, koho to vlastně zajímá, že? :-) Týden nám uplynul jako voda, Zuza pokračovala ve svých smolných historkách, Gába v hledání práce, Goran v simulování, ségra v mateřský, takže vlastně nic moc nového :-) já taky žádný novinky nemám, takže jen upřesním info ohledně sobotní (20. 12.) večeře: start je v 19.00, stůl je prý objednaný, Složení následovné: Já, Ségra, Kanec, Zuzka, Gábina, Pavel, Pólin, Kuba, Vilča, Jirka, Láďa, Monika, Lukáš, Verča Č., Mechina a asi i Fiřt starší, pokud nebude vozit kapry.... čili 16 lidí, boha to bude národa, docela pani Doušovou lituji... start v následném turnaji ve fotbálku je stále otevřený, zkrátka hrát bude, kdo bude pokračovat do Sparty. Zatím jsou jisté tři tými, tada já s Pólin, Gába se Zuzou a teda doufám, že Goran s Jirym... :-) ale hádám, že nás bude víc. První cenu už mám zajištěnou (a fakt vypečenou) :-) těšte se.

Tááák, Fifty dneska slaví narozky (ani nevim, kolik mu je:-)) každopádně se na večer těším, jen to chce doladit svoz do Zbyn.. holky včera navařily a napekly, tak o hladu nebudem a doufám, že se bude koukat na Slavíka (jako nééé na Lukáše), nemohu si nechat ujít jak si Kája Gottů půjde pro svého stého ptáka :-) pak se bude pokračovat směr disko trisko, jestli nepadne únava, ale jak nás znám, tak nepadne :-)

No a na závěr chci pozdravit našeho nového návštěvníka Jindřicha. Chudák tuhle stránku náhodou našel a nestačil se divit :-) Tak dej Jindro vědět jak žiješ, páč v Doxech tak často vidět nejsi :-) páááá P.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: čao pólin 15. 12. 2008 - 09:57