čus

21. prosinec 2008 | 19.18 |

Čus lidi, dneska jen krátce... sobotní večeře se myslím vyvedla, hlavní slovo měl opět Lukáš, ale to se dalo čekat, takže hádám, že to nikoho nepřekvapilo... no možná paní Doušovou jo. :-) Turnaj ve fotbálku se taky ukázal jako dobrej nápad a řekla bych, že by se to mělo pořádat čatěji. Tady jsou výsledky:

1. Fiřti (Pavel + Jirka)

2. Dorostenci (Zlatan + Jirka J..)

3. J + J (Jakub + Jirka D.)

4. P + P (Pólin + Pítra)

5. Amatérky (Gába + Zuza :-))

No, kluci nám holkám nedali moc šancí... ale tak do příště potrénujeme :-) Ceny předám příští týden. Závěr večera nehodlám nijak komentovat, to zas protě bylo představení (některých nejmenovaných...) Jinak, Láďo k tvé omluvě dodávám, že s jistými lidmi sem už jakoukoli snahu vzdala. Kdo prostě nemá zájem a chuť, ten ať si trhne nohou a nemyslím tím jenom Láďu, takových členů je vícero. Škoda jen, že často zkazej náladu a chuť i ostatním... Nemyslím to zle, je to prostě můj názor a každej ať si to přebere po svým.

V galerii jsou fotky z minulého týdne, ty aktuální musím nejprve získat ze ségřinýho foťáku. Tak dobrou s kobrou, dovolenkářům přeji ať si užijí volno přes svátky, chudákům jako já, co volno nemají, ať to přežijou... :-) Po svátcích se chystá Sparta, které se zúčastní i ségra (v sobotu), tak snad se potkáme... jinak se nebráním slezině i v týdnu, však mě znáte :-) Páááá P.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: čus zuzka 22. 12. 2008 - 18:44