Jak šel čas...

2. leden 2009 | 10.02 |

Začátek nového roku si zaslouží rekapitulaci toho roku uplynulého a já se na následujících řádcích o něco takového pokusím. Ač se to přes záplavu akcí ve Spartě nezdá, rok 2008 přinesl i mnoho jiného....

Leden – Verča oznámila očekávání potomků, Zuzka oslavila narozeniny a začala ta geniální :-) soutěž, kvůli které v podstatě vznikl tento blog. Jeho funkce se za ten rok poměrně dost změnila, ale to je vlastně moc dobře, protože pojďme si říct, že soutěž neměla úroveň a ve výsledku přinesla jen řadu zbytečných problémů. Pár světlejších momentů by se ale našlo, především v podobě dorostenců, ze kterých se vyklubala povedená dvojka a za sebe mohu říct, že i fine kamarádi.

Únor – Jóóó, to byla slabota. Jedinou akcí a události mimo Spartičky byl ples mimoňského gymplu, kde zářili především Jura a Vilča. Jo a na scénu přichází blondýna.... :-)

Březen – Verča oznámila, že místo jednoho potomka budou dva, Gábina oslavila narozeniny a současně proběhla dlouho nezapomenutelná akce Zajíčci (co holky, zopakujeme to letos???). Na pár dní se v Doxech ukázala Kačenka a slavil se také Zuzčin kariérní růst.

Duben – Narozeniny oslavili Jára a Pólin, vyjely jsme na Řipskou pouť, oslavili čarodky a nějaký dubnový víkend jsme poprvé od začátku roku vynechali Spartu (jj, to je událost :-))

Květen – Začaly grilovačky a dnes již tradiční akce "středa – je ho tam třeba", Vilie oslavila narozeniny, konala se akce Noční výstup na Bezděz (kam moc lidí ovšem nevystoupalo) a tunning.

Červen – Proběhlo fotbalové Mistrovství Evropy, kde se naši hoši v moc dobrém světle nepředvedli. Malou vzpomínku si taky jistě zaslouží historka jak Fiřťákovi staršímu natekla do auta voda z kanálů, když se Zuza při bouřce snažila projet pod viaduktem.

Červenec – Tak především proběhla dovolená, oslavila jsem 25. narozeniny a s Lenkama jsme vyrazily na pouť do Brniště. I tak to byl nejsmutnější měsíc roku, páč den před mými narozeninami se zabil Pavel Grohman z Chinaski.

Srpen – S Gábinou jsme vyrazily na festival na Bezděz, přijela Katka, která také oslavila narozeniny, se Zuzou jsme zase dělaly ostudu na premiéře Máje, Zlatko úspěšně postoupil do třetího ročníku.. ale hlavně 13. 8. se narodili Adámek s Vojtou!! Což se dlouze zapíjelo...

Září – Tak z tohoto měsíce vyzdvihnu snad jen událost, kdy se kluci s Verčou po měsíci konečně ukázali doma.

Říjen – Na krátkou dovolenou jsem odjela do Plzně, kde jsem konečně live viděla Davídka Moravce, tuším, že Zlatko a Jiry někdy v tuto dobu slavili narozky, po dlouhé době jsem ve Spartě potkala Jindru a také proběhly volby do kraje a senátu, kam usedl doxský místostarosta Karel Kapoun. Nutno připomenou, že začala Zuzančina série trablů, a to málem sraženou babkou na přechodu.

Listopad – Zuzka pokračuje ve velkém stylu ukradeným mobilem ve Spartě a ukradenými značkami z auta před Ewalsem, na pár dní se tu opět ukázala Kačenka i s Johnem, a s Lenkama vyrážíme na Chinaski do Kladna.

Prosinec – Další měsíc, další Zuzky ukradený mobil, nechané peníze v bankomatu, o mobil přichází v solárku i Vilča, Jirka Fiřt slaví narozeniny, koná se tradiční vánoční večeře a první a snad ne poslední turnaj ve fotbálku, odkud si odnášejí vítězství Fiřti.

Hlavně, že je legrace a tu vám všem, stejně jako zdraví, štěstí, lásku a takový ty důležité věci, přeji i do toho letošního roku. P.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Jak šel čas... paja p. 02. 01. 2009 - 18:40