co vy tam?

14. leden 2009 | 11.53 |

Mládeži, tady je to jak po vymření... To by mě zajímalo, co celé dny děláte, že nemáte čas se ani ozvat :-) Já makám jako vždy, ale panuje tu celkem pohhodička, po tý okurkový sezoně, co přinesly svátky, se konečně začíná něco dít. Ze včerejška mám jednu dost dobrou historku jedné naší čtenářky, ale je to na dlouho, takže až se někde spichnem ve větším počtu, dám to k dobru, to ste prostě nežrali... :-) Tak, dneska držíme palce Gábince, ať se jí na pohovoru daří, večer se zajdeme odreagovat do Sparty na trošku vína... tak mi povypráví. :-) O víkendu zase slaví Zuza narozky, tak tam se určitě uvidíme ... k tomu technická (Zuza teď přestane číst :-)) - připravujeme hromadný dárek, na který se můžeme v pohodě všichni složit, neboť se bude pořizovat v sobotu, tak kdo tápe, čím jí obdarovat, tak ať se mi do soboty ozve a sdělím mu podrobnosti (zatím v tom jedu já, Kancovi a Pája P.)

Ještě na skok k víkendu - v pátek se konala menší slezina u ségry, kam dorazila i Vilma a Pája P.  a opět sme toho hodně pořešili :-) v sobotu pak proběhla zmrzlinová párty ve Spartě.. nějak pořád pochybuju, že zmrzka a alkohol je dobrá kombinace, ale na mě to naštěstí násldky nezanechalo :-) Až na jistý simulanty to byl ale fine večer, slyšela sem, že nejhůře na tom byla asi Michala.. Foťák sem bohužel tentokrát neměla, takže snímky nejsou, snad tento víkend už nějaké pořídíme, ve Spartě bude tombola, takže snad něco vyhrajeme.  Nějaký fotky sou na .... MÁCHÁČI..., kde je i program na další týdny.. třeba zelená za 14 :-)

Ještě přidám statistiku.. za první lednový týden máme 111 návštěv, podrobnější čísla budou příští týden, kdy v sobotu oslaví blog 1. narozeniny, což by rozhodně chtělo zápít.... Pááá P.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: co vy tam? pólin 14. 01. 2009 - 23:38