blááá blááá

29. leden 2009 | 13.32 |

Zdar nazdar, tak jsem ráda, že odezvy na nový look blogu jsou veskrze kladné (jen Goran měl v sobotu nějaký hemy o tom, že zelená je fuj a růžová jede.. no možná jeho obavy o to, že na druhé působí coby zástupce čtyřprocentní menšiny, nejsou až tak mimo :-)))) no tak fórek při čtvrtku neuškodí že? K uplynulému víkendu snad mohu jen napsat, že Mehy byl opět na ránu (možná, že v tomto případě by neuškodilo ho přes čumák prásknout vícekráte..) zkrátka baví mě to v horních patrech Sparty čím dál méně.... ale posezení v dolní putice bylo super, sešla se nás tam nakonec pěkná kupa (no šedesát nás nebylo, ale i tak slušná účast). Goran byl samozřejmě marod, ale jak mi dneska ráno při cestě do práce a školy tvrdil, tak už je fit :-) holt být střelcem zápasu něco stíjí :-). Jura s Pólin šli domu brzy, to taky nebylo až tak překvapivé (i když tentokrát se jim opravdu nedivím), já sama sem zdrhla před druhou i se ségrou. Pařmeni Pája s Michalou a dorostencema ale vydrželi déle a Míša dokonce nejdéle...Tuto sobotu je akce zelená za 14 :-) škoda, že už moje éra zelený skončila, i když za tu cenu bych se přemluvila snad i ke slivovici... ale stejně to na akci nevypadá, všichni sou v trapu, leda, že by Gába měla náladu... no to dohodneme dnes, snad se na to vínko slezem, když to včera nevyšlo... mmch naše středeční dýchánky už zřejmě vešly ve veřejné povědomí, neboť Lhaváč mi včera asi pětkrát volal, tak hádám, že sme mu tam chyběly :-)

Ještě info k plesu. Je to teda v sobotu 7. února. Řídí Zuza (neb řídí z nás nejlíp :-)), ale další podrobnosti domluvíme až se vrátí řidička z lyžovačky. Zatím to vypadá na mě, Zuzu, Vilmu a Pólin... ale nevim jak Jura a taky Pája, která by ten víkend měla být v Doksech... tak koukej dát vědět, jestli se přidáš. V tom případě by to ale chtělo jiné vozítko než Zuzčino Twingo (nejlépe autobus).. no favouš už v sobotu nebude mít platnou technickou a dokud jí neseženu, tak smůla... :-) No na to je čas více jak týden, tak to dáme do kupy. Já makám o sto šest i sedm a osm... ale příští týden bych měla mít alespoň tři dny dovolený, tak se těším a taky slibuji, že v sobotu naházím do galerky všechny ty fotky co vám dlužím, jen co je vymámím ze ségřinýho foťáku... 

Nemůže chybět obligátní okénko o počasí: V Lípě zmizela z ulic ta břečka a dokonce nám i svítí slunko, tak to je hned lepší nálada, že? Snad to vydrží. A vy to taky vydržte, šak už je čtvrtek a to je malej pátek a pátek je? Skoro víkend... :-) Páááá P.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: blááá blááá veruška 30. 01. 2009 - 20:55