dovolenka roku

5. únor 2009 | 17.40 |

Nóóó, tak mé trable s vozem už tady Zuzka nakousla... dneska už sem toho měla fakt dost. Začalo to nepovedenou technickou a promptní nabídkou na Twingo. Ve spolupráci s Járou sme začali rychle jednat... mastili do kovošrotu a už v pondělí odpo byl favouš na pravdě bóží. Málem sem to obrečla, přeci jen byl to můj první :-) ale byl to fakt střep, co si budeme namlouvat... no a v úterý padlo rozhodnutí pořídit nové (staré . 1993) auto a dneska sem zase strávila dopoledne na STK, pojišťovně a registru.. super dovolená opravdu, ale auto mám, tak snad vydrží. Se Zuzou sme rozhodli uspořádat na letišti závod s názvem Twingo race... ale jak sme pak s Járou přemýšleli, tak podobný rachotiny má kde kdo, takže z toho bude Veterán race a přihlásit se může každý (třeba Gába s Pandou atd :-)) tak přijímám přihlášky...

Nedá mi to a vrátím se k sobotní akci... :-) byla to opět halóó akce a ty nikdy nekončí dobře, což se potvrdilo. Za á pít víno, zelenou, polara a zazdít to šampusem nebyl zrovna nápad roku a ač sem se do stádia opilosti ani zdaleka nedostala, tak zle mi bylo řádně :-) za bé Mehes... to je katastrofa na entou, ale na to nemá cenu nadávat, Martin ho chválí kudy chodí, takže tady se nápravy nedočkáme, za cé byl prej super závěr večera a moc mě mrzí, že sem odešla brzy. Dorostenci měli rvavou náladu :-) ale Jiry prej monokla nemá, tak asi vyhrál. Doufám, že se nám zde svěří o co šlo.. to by mě fakt zajímalo. Co pánové? :-)

Asi se mi sice rozkočí hlava, ale ještě teda nahážu do galerky fotky a hlavně přidám info k plesu, o který se už někteří zajímají. Veškerý nutný obecný informace jsou.... TADY.... zítra se na oslavě (které se nesmí říkat oslava) dohodneme na čase odjezdu. Leč řadu účastníků kosí nějaká viróza. Pólin je prej nachcípaná a teď mi psal Láďa, že na něj taky něco leze.. no prostě banda na tečku. Tak to koukejte vyležet a já si jdu hrát s fotkama.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář