rekap 09

4. leden 2010 | 17.24 |

Rok se sešel s rokem a já se vrhla do rekapu toho, co se za těch 365 dní událo. Závěr je podobný jako loni.. měli bysme se zamyslet :-)))

Leden: Zuzka je zase o rok starší, Gába zahájila svou kariéru referentky odboru správy majetku města (či tak nějak) úspěšným pohovorem... více se toho na blogu neudálo, neb na popularitě začala nabírat sociální síť Facebook a většina pozornosti se přesunula tam... snad jen zmínit, že nechybělo pár akcí ve Spartě – čili opičky, ostuda a nadávání na Mehyho :-)

Únor – To byl smutný měsíc pro mého Favouše, který neprošel technickou a šupajdil rovnou k Opičákovi do šrotu, nesmutnila sem dlouho a do prázdného vozového parku angažovala fáro nad fáro – Twingo. Zatančili jsme si na mimoňském plese. Nové auto si pořídili Kaňouři – a to bílou Fabii. Lahváče si nechali na pár dní v nemocnici, ale usoudili, že simuluje, tak mazal zase do Sparty. Na pár dní dorazila Katka z UK a jak to tak čtu, tak ve TŘECH příspěvkách jsme pochválili Mehyho :-)

Březen -  Gába konečně nastoupila do kanclu k ekologovi. Vyrazili jsme na první společný bowling večer do Jestřebí. Z Jiříka Jonáše se stal Sportovec Doks 2008 (hádám, že se to volí zpětně :-). S Mechinou jsme zavítaly na Chinaski do českolipského divadla. Hromadně pak proběhla první návštěva Diskopříběhu v Luxoru.

Duben – V krátké době jsme se vrátili na bowlingové dráhy – Gába s Pájou slavily narozeniny. Polehoučku se začínalo s grilovačkama. Znovu se vyrazilo do Luxoru... a zřejmě platilo "duben ještě tam budem" páč tím to končí.

Květen – Narozeniny slavila Vilma. Opět jsme tu měli na pár dní Katku. S holčinama jsme vyrazily za nákupy do hlavního města. Odstartovaly jsme tradici tématických alkoholových večerů, ale po šampusu a činžánu to nějak skončilo J. V hojném počtu jsme se vydrápali na Bezděz (někteří do vesnice, jiný až na věž). A na závěr Luxor číslo III.

Červen – Naplánovali jsme celé léto a celkem to dodrželi...začaly akce na kmepu, první odvážlivci navštívili BK. Víc z těch pěti příspěvků do kupy nedám.

..

Červenec – Čas dovolených.. ta moje nejprve vypadala, že proprší, ale druhý týden, kdy se ke mně přidaly Zuzka a Kačka, už neměl chybu – válení u jezera, jachta a móóóóře alkoholu. Byli jsme si opět zakoulouvat v Jestřebí. Oslavila jsem narozeniny. Pája, Láďa a Kuba byli na dovče.. Chorvatsko že?

Srpen – Tento měsíc nabízí blog JEDINÝ příspěvek ode mě... máte štěstí, že si pamatuji, že jsme vyrazili na České hrady (hlavně cesty tam i zpět měly úroveň), se Zuzou jsme strávily super týden v Bulharech s Bulharama, po návratu slavili Vojta s Adámkem první narozeniny, a jistě byla řada dalších návštěv Sparty, kempu a dalších pochybných podniků.

Září – Pája Poustková nám odletěla do USA. Do Doks dorazily Krajské dožínky (v poledne se opít zelenou nemá úroveň). Vyrazili jsme na noční plavání do CL. Tradiční Mělnické vinobraní tentokráte vyměnili za to Litoměřické. Velkolepou oslavu narozenin přichystaly Pája a Verča.

Říjen – Z některých z nás se staly fanynky dokského fotbalu.. teda spíš fotbalistů J Famózní byl závěr měsíce v podobě CHUJ party v YCD... Kačka vítěz, Kolinsova koupačka v Mácháčí (2x), after ve Spartě. :-)
Listopad  - to je peklo dělat rekap z té bídy... byli jsme na rybích hodech, byť letos v malém počtu, za zmínku jisté stojí i soutěž o nejlepšího striptéra ve Spartě. 

Prosinec – moc akcí bylo. Vybírám z nich helium party, oslavu Jirky Fiřta, kterou málem nepřežil Kolins :-). Svojí kapitolu by si jistě zasloužila i Vánoční večeře, neb ta letošní trhla rekord co do počtu účastníků a následky se řeší ještě dneska... Epesní byla i výprava na první svátek vánoční, hlavně pro mě... Silvestr v klídku.

Do toho letošního roku přeji všem jen to nejlepší a blogu pak nějakou renesanci, protože jinak se těch druhých narozenin nedožije. Páááá P.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: rekap 09 zuzka 12. 01. 2010 - 14:41