héééj

1. březen 2009 | 19.02 |

Jejda, koukám, že už je to pěkná doba, co sem vás tady obšťastnila nějakým hlodem... no musíme to tu zase rozjet, protože zdá se, že na to dlabou všici, nejen já. Tak bleskově k minulému týdnu: souhlas s Gábou, že to čtvrteční vínko se fakt vyvedlo (pátek v práci už méně :-)) ale stálo to za to.. sobotní akce mě teda dost zklamala, a to v mnoha ohledech. Kačka nepustila mobil z ruky, takže kromě ahoj a jak se máš sem si s ní neřekla zhola nic.. ale tak musím přiznat, že sem byla ten večer vůbec nějaká otrávená, o čemž se rozepisovat nechci, to sme se Zuzou vyřešily :-) na náladě mi nepřidal ani Mehy, kterému sme vyhlásily válku a zdá se, že to vcelku zabírá :-)) 

Tento týden poznamenává nějakej bacil, co se o mě pokouší, takže v práci sem jak zpomalenej film, všechno mi trvá dvakrát tak déle než normálně a ani dnes to není lepší... ale tak pár úsměvnejch okamžiků by se našlo, třeba už zmíněná historka z doxkého kina, to zas byla jednou od promítače pecka :-) Další pecka mě čekala ve čtvrtek, když sme vyrazily na jedno s Mechinou.. bohužel mi o tom zakázala psát, tak doufám, že se pochlubí sama, jaké štěstí jí potkalo (aby nevznikaly drby - žádné dítě na obzoru není :-))) V pátek byl mini dýchánek u Kanců, ve složení Kancovi, já, Vilma a Slavíkovi a v sobotu sme vyrazily ve složení Já, Gába, Zuza a ségra do Zanzu. Změnilo to provozovatele a má to tam úroveň, už proto že tam není Mehes, ale jukebox a člověk si tam může zahrát co se mu zlíbí.. naštěstí osazenctvo Zanzu bylo naladěno na stejnou notu, takže se člověk nemusel bát oroštovat Káju Gotta a podobné vypalovačky. Ač sme se zapřísáhly, že do Sparty nepáchnem.. nevyšlo to (leč nápad opravdu nevzešel z mé hlavy :-)) a tentokrát dostane Mehes medaili, páááč hrál asi dvě hodiny fakt  epesně (opět Kája) a neslezly sme z parketu. Naštěstí byl narvanej, protože sme se řídily Zuzčiným heslem "budeme dělat ostudu", ale nikdo si toho snad nevšiml (jóóó moment fotila nás prdlá Petruška :-)) tak snad to nedá na Mcáháč..) Já zdrhla první, takže jak dopadly krasotinky ze Zbyn netuším...

Závěrem chci popřát Gábince šťastný vstup do nového zaměstnání a pevné nervy s ekologem, Motykou a tátou (mým :-). Koukej ukázat, že tě vybrali správně a v dubnu na mejdanu MěÚ se na tebe těším v YCD za barem... v pátek je vyhlášení Sportovce Dox, tak snad se tam sejdem držet pěsti Jirymu ( je to v 17:00), je to sice v kině, ale nic se promítat nebude, tak snad to dopadne lépe než naše poslední návštěva :-) ... v sobotu by měl proběhnout ten dlouho plánovaný bowling.. organizuje to Pólin se Zuzou, kdyby měl někdo nějaké otázky a chtěl se ještě přihlásit. Auto klidně zapůjčím, ale řídit se mi moc nechce, tak jesli se najde nějaký dobrovolník - motorista, budu jen ráda. Snad to vyjde, moc se těším.. Zuza nám dá určitě zítra vědět, jestli se jí podařilo někde zajistit dráhy (bez nich to asi nepůjde :-))) Tak sa majte sqěle a já jdu zhebnout do křoví :-)

Jo a PIŠTĚ PIŠTĚ PIŠTĚ!!! Páááá P.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: héééj gab 02. 03. 2009 - 14:11
RE: héééj zuzka 02. 03. 2009 - 15:06