oslavenec

7. únor 2008 | 12.32 |
veruška: Ahoojda, všechny zdravim a všem děkuji za přání k svátku, mooc mě to potěšilo!!
Jsem opravdu nadšená, že ten blog je takhle veřejně přístupnej, ale tak se aspoň celý Doksy dovědí, že někteří z nás (téměř všichni) ještě z puberty nevylezli, ačkoli prožíváme umírněnější období (dovedete si představit sami sebe v houfu fynynek u jezeďárny?)
Jinak oslava svátku je prosím pěkně u nás doma, myslim, že je to všem jasné, ale byly tady jisté nejmenované hlasy, že by se mohlo jít k Onasisovi..Tak to vážně ani omylem!!!
Jinak v práci dnes spíš slavíme než pracujeme, dostala jsem dobrůtky a od jedný kolegyně dokonce kytku, což mě dojalo, když jsem tady takouvou chvilku.. Teď mě ještě čeká jedna hodina a už mě u nás na univerzitě nikdo neuvidí..Ještě zítra a máme víkendík, tak to všichni přežijte.
Speciálně pro Juru Doušu: Zařadim tě do databáze budoucích hlídačů dítěte, jen nevím, jak to bez toho přebalování chceš dělat. Jinak nejsi v databázi sám, už se nám na hlídání přihlásil Marek!!!:o))) Za to Pitra to rezolutně odmítla, do Sparty míní totiž chodit do padesáti:o))) tak cus bus bambus...

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře