rozjezd

17. březen 2010 | 22.50 |

Tak děcka, dočkali ste se... první várka fotek je v galerii, další snad dodám zítra :-) Plány na znovurozjetí blogu jsou sice chvályhodné, ale nevím nevím.. větou, že to rozjedete, to teda nerozjedete vůbec... takový příspěvky jsou o ničem. .. Já vím, že na to dlabu zrovna tak a takovej rekap víkendu sem nedodala už řadu měsíců.. nebudu se pořád vymlouvat na práci, i když ta na tom má zásadní podíl :-) takže po dlouhé době jeden rekap přidám...

Začnu teda až sobotou, protože v pátek sem se domu dostala asi tak v deset a jelikož sem ráno musela brzy vstávat (služba volá), pracovala sem poměrně dlouho do noci - jj někdo ten web deníku aktualizovat musí :-) v sobotu ráno mě čekalo cvičení hasičů ve Sloupu. akce roku, to i ta výstava králíků bývá záživnější... hasiči mě ani nepusitli do objektu, kde se cvíčo odehrávalo, takže hodnotný report :-) naštěstí jediná akce víkendu, takže sem měla dost času připravit se na večerní maturák Zlatka. Vzpomněla sem si, jak sme před dvěma lety plánovali, že dorostencům půjdeme na ples a jak nám to přišlo směšný.. no a vida, je to tu (Jiříkův nás čeká v pátek). Plesík dobrej, hlavně s tou podprdou, co Gába vyhrála v tombole, sme si vyhráli všichni (fotky budou :-)) přežila sem i tanec na podpadcích...v horních patrech Merkuru si člověk ve večerní róbě si sice připadá jak blázen.. nádražní knajpa hadr... ale my kořaly přežijeme všechno, hlavně, že je co pít :-) after ve Spartě sme si možná mohly odpustit, neboť Béďa Mehy to zase žhavil zcela jinak než by sme chtěly ... ale večer se vydařil, o tom žádná -)

neděle pracovní, pondělí pracovní, nyní dovolená, jejíž jediným cílem je se vyspat a uklidit a dodělat všechny resty na blogu :-) Dneska maluju transparent pro Jiryho na ples, tak snad to ocení.. (mé umělecké nadání je velmi omezené) .zítra bazén, odpo s klucíma u ségry a večer vínko s holčinama u ségry... no a v pátek na ten plesík, kde jak sem dneska slyšela se potkáme i s Jurou a Láďou.. lidi těším se a na závěr teda.... KOUKEJTE TO ROZJET, JAK SLIBUJETE :-))))) Pááááá P.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: rozjezd zuzka 18. 03. 2010 - 13:45
RE: rozjezd gab 18. 03. 2010 - 14:26