good work

10. únor 2008 | 18.37 |
Pítra: Za víkend nepřibyl ani jeden vzkazík, to je tedy nepořádek :-) ale jinak musím všechny pochválit, neboť za uplynulý týden máme návštěvnost 56, což o celých 15 návštěv více než minulý týden... good work.
Sobotní Spartička se celkem vyvedla (až na nějaké mouchy jako vždy), Zůza měla silný večer (a to myslím v dobrém - takhle mě už dlouho nepobavila :-), Gábina se s plnou vervou vrhla do souěže s Kamilem (chicht), Vilča dostala od chorvatských nváštěvníků růži, já od Martina bonbony..., Honzík nám ukázalou svou novou slečnu, a Jirka.... ten odešel nějak brzo, takže s ním žádnou historku nemám :-)
Smutný večer měl Goran (plakal mi na rameni asi 45 minut :-) nemá to s tou Pájou lehký. A těžko říct jaký večer měla ta výborná slečna u tyče, která tam podle Vilčiných slov předváděla čardáš :-)
Padly návrthy ukončit naší "skvělou" soutěž, protože to došlo trošku dál než jsme chtěly (ty, kterých se to týká jistě chápou), ale o této záležitosti ještě dáme hlasovat, přeci jenom máme demokracii, že ? :-) Fotečky dodám, moc jsem se s foťákem neoháněla, ale Ondřej nezklamal, takže se bude čemu smát. Program na příští víkend je nejasný (někdo rezolutně prohlásil, že nikam nejde, já tedy nesouhlasím). no koneckonců máme na to celý týden.
Tak hodně sil do nového týdne a pište, piště, piště.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře